Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legijesztőbb horrorfi...

Melyik a legijesztőbb horrorfilm amit valaha láttatok?

Figyelt kérdés

2018. aug. 19. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Kedvencek temetője. Nem mondom hogy túl brutális lett volna, de az egésznek végig olyan nyomott hangulatú és borzongató volt hogy nálam egyértelműen ez a legijesztőbb.
2018. aug. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem gyerekkoromban a Warlock volt.Hátborzongató volt a fickó megjelenése.Mostanában a démonok között volt ami kicsit ijesztő volt
2018. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem sok horrorfilmet láttam, de közülük az Élőhalottak Visszatérése volt számomra a legijesztőbb, amit még gyerekkoromban láttam VHS-en. Később kiderült, hogy csak egy gagyi vígjáték (félig-meddig paródia), de gyerekként átélve mégis baromi ijesztő volt. :)
2018. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Számomra az ET. Ez nem horror, de én összefostam a bokámat amikor először megláttam a filmben. Valószínűleg azt hittem, hogy igazából él. Felnőttként egyszer megerőszakoltam magam, és végignéztem, de továbbra is ijesztőnek tartom. Érdekes, hogy az Alien filmekkel semmi bajom, pedig ott megy a trancsírozás.
2018. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Most így 22 évesen nem nagyon hatnak meg a horrosfilmek, tipikusan egy nyugodt ember vagyok szóval nem riadok fel egy durvább résznél. Viszont gyerekkoromban kb. 6-7 éves lehettem és egy thriller szerű film az nagyon kiakasztott. Az volt a neve hogy Óvakodj a törpétől. Az a csávó full fehér hajjal és szemmel baromi ijesztő volt :D
2018. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
óvakodj a törpétől...na igen a fickó valóban fosatós volt :D de ide tartozik hogy ebben a filmben van az egyik kedvenc harci jelenetem,amikor a két öreg összeverekszik.Könnyesre röhögöm magam ahányszor nézem
2018. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem az "Ördögűzés Emily Rose üdvéért" volt az.

Engem eleve ki lehet kergetni a világból a démonos, szellemes csodákkal, de ez a film vitte nálam a pálmát. Mondjuk nem mondanám, hogy annyival rémisztőbb, mint más ilyen témájú művek, de véletlenül akadtam rá a TV-ben még évekkel ezelőtt, és nem számítottam rá, hogy ennyire ütni fog, úgyhogy végül így ütött igazán :D

2018. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 apababa ***** válasza:
Megboldogult lánykoromban anno az "Evil dead" azt hiszem magyarul az "Erdő szelleme " cimen futott. Ám mostanság újra nézve meg kellett állapitanom hogy egy báb filmtől reszkettem a 80'-as években.
2018. aug. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 monen válasza:
A Truman Show Jim Carryvel. Egy totalisan mesterséges világ amiben mindenki hazudik és színészkedik és valójában nem is fejlődhetsz szabadon ...aztan pedig rájössz h mennyire egyedül vagy?! Ez a film egy szörnyűséges rémálom. Az egyetlen film amitől hiszterikusan zokogtam mert rémálom-szerű kínzás volt az egész az elejétől a végéig.
2018. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Marrowbone, Ghostland, Conjuring 1/2, Annabelle 2 the creation, Get out, Hívatlanok 2, Babadook, Halloween, Egy szent szarvas meggyilkolása. Ezek közül nem mindegyik ijesztő, de nekem tetszenek, remélem neked is :)
2018. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!