Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ajánlani nekem animét?...

Tudtok ajánlani nekem animét? Olyasmit keresek, mint mondjuk a Fairy Tail, Hunter x Hunter (2011), Fullmetal Alchemist.

Figyelt kérdés

(nem baj, ha nem pontosan ilyen, csak legyen jó)

Nem baj, ha rövid, vagy ha hosszú, de a történet legyen érthető.

Kb. ilyet keresek: Jó harcok, a szereplőknek van egyéni motivációja, kapunk magyarázatot a dolgokra (pl.: ha átkerül egy másik világba, vagy zombivá vált a fél világ), legyen valódi főellenség.


A főszereplő csaj pedig ne csak a nagy melléről (vagy annak hiányáról) legyen ismert.


Amiket láttam és szerettem: Magi, Nanatsu no Taizai, Bungou Stray Dogs, Fairy Tail, Bleach, Fullmetal Alchemist Brotherhood és FMA, Boku no Hero Academia, Assassinaton Classroom, Code Geass, Ao no Exorcist, Bleach, Hiiro no Kakera...


2018. aug. 19. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Owari no seraph, Black clover, Re:zero, Mahouka koukou no rettousei
2018. aug. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
One Piece
2018. aug. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is One Piece. Ajánlom még a GATE című sorozatot, de nekem az Overlord is bejött.
2018. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!