Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy kell leírni a nevét...

Hogy kell leírni a nevét ennek a Star Wars karakternek? [többi lent]

Figyelt kérdés

[link]

Nem tudom működni fog e a link, mert telefonról csináltam, de el is magyarázom: ez a Star Wars Akadémia videója, 3:11-nél van egy Jedi mester, akinek nem tudom, hogyan kell leírni a nevét. Nem akarok kommentet írni, mivel elég régi videó (ha 5 hónap réginek számít) ezért gondoltam nem kapok rá választ, de legetséges, hogy ott is megkérdezem.

Visszatérve, aki esetleg tudja, ki a Jedi és hogy kell leírni a nevét, az kérlek írjon :) Előre is nagyon köszi!



2018. aug. 20. 19:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és persze ez a Gree parancsnokos videója :) Bár valószínűleg működni fog a link, bocsi, nem vagyok valami számítógépzseni ;)
2018. aug. 20. 19:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Etain Tur-Mukan.
2018. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. aug. 20. 20:28
 4/5 A kérdező kommentje:
És 3:36-nál ki az a jedi? A videó készítője a képet akkor vágta be, amikor Etain-ről beszélt, viszont szerintem nem ő az. Valaki esetleg tudja, vagy ez csak egy random Jedi?
2018. aug. 21. 14:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem random jedi, mivel ott körül semmi más jediről nem beszél, csak Etainról, meg Luminararól, de egyikőjük sem az

Persze lehet hogy nem, de én nem ismerek jedit aki így nézne ki:D

2018. aug. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!