Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Shrek 2-ben miért olyan...

A Shrek 2-ben miért olyan kegyetlen Süttyő "megölése"?

Figyelt kérdés
Szerintem kicsit sem gyerekbarátak ezek a jelenetek. Pl.amikor mellkason üti a lövedék érezhető,hogy milyen erős ütés érte, hátra is tántorodik. Aztán amikor a forrázzák szintén kegyetlen ahogy füstölög a feje a forró folyadéktól. Amikor másodszor öntik pedig leszakad mind a 2 karja és karok nélkül zuhan a folyóba...Ez egészen morbrid, akár egy horror filmben is megölhetnének valakit így, nem értem miért nem nézőbarátabb módon bántak el szegény Süttyővel. De még az utolsó jelenetek is morbridak, amikor mindenki táncol és mulat,Süttyő pedig még mindig a víz alatt van és onnan énekel. Miért nem segítettek neki előbb és aztán mulattak? A vízben tuti elázott és meghalt mire véget ért a mulatság😢

2018. aug. 21. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Shrek inkább felnőtteknek való animációs film szerintem. Nemtudom miért így végeznek a mézeskaláccsal 😁
2018. aug. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De felnőtteknek is durva ilyesmit látni egy rajzfilmban. R.I.P Süttyő😭
2018. aug. 21. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egész széria tele van durva dolgokkal, pl az első részben Mézi kínzása a levágott lábaival, vagy a mesehősök deportálása.
2018. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem tom mit kell ezen kiakadni. Én gyerekként sem éreztem ezt morbidnak, nem lettek rémálmaim nem lett semki bajom hogy ezt láttam. A gyerekeket nem kell annyira félteni mint sokan gondolják. A cartoon networkon ezerszer morbidabb mesék vannak/voltak. Mind néztem és élek. Nem lettem depressziós vagy bármi egyéb...én már csak azért se tartom morbidnak ezt a jelenetet,mert Süttyő egy mézeskalács.. emberrel persze már más lenne.
2018. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Mézeskalács, de él!!🤧
2018. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Shreket inkább találom reális filmnek mint mesének. Reálisabb mint a mai stúdiógyártmányok többsége, és ez teszi annyira jóvá. Közel öt éves késéssel, de én ezt gondolom. További szép napot/estét!
2022. dec. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!