Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kedvenc Disney rajzfilmed?

Kedvenc Disney rajzfilmed?

Figyelt kérdés
mi a kedvenc Disney rajzfilmed
2018. aug. 24. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Ú, húzós... Ha nem bánod, többet is írok, mert lehetetlen számomra választani:


Dumbó:

Nagyon szerettem, főleg, mert az elefántok a kedvenc állataim. Szerintem nagyon szép történet, bár való igaz, hogy szomorú is. Várom Tim Burton verzióját belőle.


Hamupipőke:

Jó, ezt inkább kisgyerekként szerettem, de csak mert tetszett a kék (kedvenc színem), a bál, meg az egerek.


Alice Csodaországban:

Mai napig nagyon szeretem, tetszik az őrült világa.


Pán Péter:

Ugyanaz, mint az előbb. Én régen még nyitva is hagytam az ablakon Pétert várva.


Susi és Tekergő:

Nem is tudom miért tetszett ennyire, bár valószínűleg a kutyák miatt.


A 101 kiskutya:

Nagyon élveztem, Szörnyellát is bírtam.


A fekete üst:

Ez már kamaszként tetszett meg, gyerekként nem láttam.


Micimackó történetei:

Micimackó fontos szereplője volt a gyerekkoromnak, minden szereplőnek megvan a plüss változata.


A Karácsonyi lidércnyomás:

Ez is kamaszként (mint a legtöbb Tim Burton film) tetszett meg, gyerekként biztosan nem láttam. Imádom a csappongó hangulatát és a zenéit.


Pocahontas:

Mivel érdekel az indián kultúra eléggé szeretem ezt is.


Herkules:

A dalai szuperek, és nem értem, hogy Megara miért nem hivatalos Disney hercegnő. A görög mítoszokat imádom, szóval a film eléggé betalált (főleg Hádész karaktere).


Mulan:

Tetszik, mert a főhős nem a megszokott Disney hercegnő sablon.


A hihetetlen család:

Pont amikor láttam kezdett érdekelni a szuperhősös világ, ez csak rásegített.


Bolt:

Szerintem nagyon jó film, Bolt karaktere is tök jó, és nagyon jó a kapcsolata Penny-vel (mint én az én kutyáimmal).


Aranyhaj és a nagy gubanc:

Aranyhaj nekem a legszimpatikusabb Disney hercegnő, lélekben is hozzá állok a legközelebb. Eugene sem a tipikus Disney herceg.


Moana:

Gyönyörű film, nagyon szép a világa és Moana is egy jó példakép.


+ Merida, a bátor

Nagyon bírom Merida karakterét, és mostanában Skócia is közel került hozzám.


Hát igen, elég sok lett, de remélem azért nem probléma. :D


17/L

2018. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Notre Dame-i toronyőr.


Gyerekként nem igazán értettem, inkább a látványvilága fogott meg. Most meg már azért a kedvencem, mert értem is a történetet. :D Nem egy tipikus gyerekmese.

18/L

2018. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szépség és a szörnyeteg

vaiana

csingiling és a soharém legendája

2018. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 101 kiskutya szerintem is jó nagyon. Főleg ahogy visszahozza az akkori Londont. A zenéje is jó. A kis hableányt is azért szerettem, mert az a rák mindenhonnan összehozott egy zenekart. És annak a magyar dalszövegei is rendben vannak.
2018. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A kezdetiek esztétikailag elég magas színvonalat hoztak:


- Hófehérke és a hét törpe

- Fantázia

- Bambi


Ezt már csak a Pixar belépése tudta megközelíteni:


- Toy Story

- Némó nyomában

- Fel

2018. aug. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Huh. Number one egyébként a Mulan, de szívem szerint osztott első helyre raknám (és rakom is!) Az oroszlánkirállyal és a Notre Dame- i toronyőrrel. Mindhárom megunhtatlan, gyönyörű, A Notre Dame- i toronyőr, ahogyan előttem is írta egy válaszoló, nem éppen egy tipikus gyerekmese, kiskoromban annyira nem is fogott meg pont ezért, de most már, értve a történetét... Kicsit sötét, romlott, de gyönyörű!

Az oroszlánkirály örök klasszikus, kötelező darab! Nagyo nem is tudok róla mit mondnai, úgy jó, ahogy van, éegtöbben tudják, miről beszélek.

Mulan pedig az abszolút ekdvenc Disney- hercegnőm 8pedig ugyebár nem is hercegnő :D), a mese vicces, szép, gyönyörű a látványvilága, jó a zenéje, szuper a főszerelő, meg a többi karakter is anygon eltalált, úgy jó, ahogyna van!

Egyéb kedvencek:

A szépség és a szörnyeteg (gyönyörű love story, igazi filmszerű mese), Tarzan (gyönyörű mese a szeretetről, nagyon jó zenével - pedig alapjáraton nem vagyok oda Ákosért és a zenéjért -, szerethető karakterekkel), A hercegnő és a béka (Tiana másik kedvenc Disney- hercgenőm, szép tanulság, szuper szerelmespár, Naveen szerintem nagyon jól néz ki - :D -, jó zene, jazz, szuper karakterek), A kincses bolygó (sajnos nagyon alulértékelt, pedig szuper főszerpelőt kapunk, érdekes főgonosz/mégsem főgonosz?- szálat, ugyan csak egy, de szuper betétdalt, az előzőekhez képest kicsit eltérő sztori - nincs szerelmi szál -, de talán éppen pont ettől annyira szertehetőt), Aranyhaj és a nagy gubanc (újabb, számítógépes animáció, de szerintem szép mese, Eugén megint csak elég jól néz ki, és szuper szerelmespárt kapunk megint, gyönyörű látványvilágot, jó zenét), Aladdin (szép szerelmi sztori, Aladdint nem lehet nem szeretni, Dzsinit meg még lehetelenebb :D), Herkules (pörgős, jó a zene, Hádész zseniális, Megaraaz egyik legjobb női karakter, humoros, ókori, de mégis mai), Zootopia (ezzel kapcoslatban kissé szkeptikus voltam, de végül is egy szerethető, humoros, kedves, tanulságos mese, Nicket pedig imádom).

És még sokat szeretek, de ezek sorolhatóak "kedvenc" kategóriába nálam. :-) Kicsit tán sok, de lehetetlen választani.

2018. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Szépség és a szörnyeteg (az eredeti, 1991-es).
2018. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az aladdin
2021. máj. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!