Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek hány éves Törppill...

DenSziszkó kérdése:

Szerintetek hány éves Törppilla és általában a törpök a Hupikék törpikékben? A kis törpi tötppila gyereke?

Figyelt kérdés

#rajzfilm #mese #Hupikék törpkkék
2018. aug. 26. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami rémlik arról, hogy Törppapa 100 éves, a többiek szerintem 30-50 között lehetnek. Törppicur és a nagyobb gyerekek inkább valamilyen varázslat útján keletkeznek, ahogy a törpök általában, mivel alapból olyan mintha csak hímnemű törpök lennének, vagy talán teljesen nemtelenek voltak ki tudja. Törppillát is Hókuszpók teremtette, azelőtt nem is volt nőnemű köztük. Simán lehet, hogy nincsenek megfelelő szerveik sem hozzá, pl. nem láttam a faluban vécét, a házuk lényegében egy db. szobából áll. Az is furcsa, hogy esznek...
2018. aug. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
66%

Előző: rosszul rémlik. 100 év az még szinte gyerekkor a törpöknél.

Törpapa 542 éves, Törpszakáll – Törpapa nagyapja, a legidősebb törp, 1914 éves. Wikipedia a barátod.


Amúgy nem Törppapa, Törppicur, hanem Törpapa, Törpicur, Törpilla.

2018. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Ezek szerint :) nem néztem utána. Akkor biztos olyan 2-300 évesek a többiek. Egyszer olvastam valami cikket a neveikről, pl. hogy választod el azt, hogy Törpapa. Érdekes volt az is. Azért írtam így a neveiket, mert fogalmam sem volt hogy írjam, így a kérdezőhöz igazodtam. Gondoltam abból baj nem lehet...

A 100 évvel tényleg nagyon mellélőttem!

2018. aug. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
De ez a kérdés miért nem a humor kategóriában van? XD
2018. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
25%
Hokuszpok egy zsidó állítólag. Vagy a törpök meleg zsidók hokuszpok meg egy kopasz náci? valami ilyesmit írtak róla.
2018. aug. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
ez a filmek sorozatokba is elmenne
2018. aug. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Márpedig eredetileg és helyes nyelvtan szerint Törppapa, Törppicúr, Törppilla. A régi kazettáknál terjedt el, hogy egyszerűsített stílusként egybeolvasztották a két P-t és eleinte még piros színnel is jelölték. Aztán ezt szépen elrontották és rosszul épült tovább nálunk. Illetve az animációs mozifilmnél emiatt el is rontották azt, hogy mi az az Illa. Mikor ő Pilla pontosan egy szem lányként.

Mindemellett az új animációs mozifilm rávilágít egy univerzum-bővítésre lányokkal kapcsolatban, de sajnos ezt nem magyarázták meg és nem építették tovább.

2019. febr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Törpapa (Papa Smurf) – Aprajafalva vezetője, bölcs, megfontolt törp. Törpszakáll és Nagyitörp vér szerinti utódja. 546 éves (ez egy nem túl öreg, de nem is fiatal, inkább „érett” életkor a törpöknél, hozzá képest a törpök épphogy csak „fiatal felnőttnek” számítanak az alig 100-150 éves életkorukkal)."
nov. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!