Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars-hoz kapcsolódó...

Star Wars-hoz kapcsolódó kérdéseim?

Figyelt kérdés

Sziasztok , kíváncsi lennék az alábbi kérdések válaszára,előre köszönöm a válaszokat, ha vmi hülyeséget kérdezek nézzétek el. :)


Első Rend korszakban élnek-e még sithek ?


Első Rend korszakban élnek-e még Rey-en kívül jedik ? (talán Ezra Bridger ?)


a korribban bolygóról...mit szólnátok ha szerepelne a következő film részben ? Illetve szerintetek van ott valaki ?


Ha befejeződik a 9.rész akkor már nem lesz tovább ?

Esetleg visszatérnek a régi köztársasághoz ?



2018. aug. 29. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:

"Első Rend korszakban élnek-e még sithek ?"

Nem tudni.


"Első Rend korszakban élnek-e még Rey-en kívül jedik ? (talán Ezra Bridger ?)"

Nem tudni. Erő-érzékenyek biztosan.


"a korribban bolygóról...mit szólnátok ha szerepelne a következő film részben ? Illetve szerintetek van ott valaki ?"

Nem hinném. Korribannak a már legendának számító régi köztársaság idejében (illetve azt megelőzően) volt nagy szerepe.


"Ha befejeződik a 9.rész akkor már nem lesz tovább ?"

Amíg az embereket érdekli a Star Wars, biztos lesz tovább, hiszen pénzt hoz.


"Esetleg visszatérnek a régi köztársasághoz ?"

Nem tudni. De én személy szerint nem hiszem és nem is szeretném. A régi köztársaság történetei úgy jók ahogy vannak, szvsz inkább hagyjuk meg őket a jelenlegi formájukban, legendának, minthogy megváltoztatva legyen belőlük kánon.

2018. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sithek elvileg nem élnek, mert ők kihaltak Palpatine és Vader halálával. Viszont sötét erőhasználók vannak (lásd Snoke vagy Kylo Ren).


Elvileg élhetnek, gyakorlatilag semmit nem tudunk róla. Luke Skywalker is élt amíg fel nem áldozta magát.


Korriban... Nem gondolnám hogy látni fogjuk, de érdekes lenne az biztos.


A 9. rész után teljesen új történetek jönnek új idősíkból, a Skywalker-szálat elvileg végleg lezárják.


A Régi Köztársaságot már csak dacból sem fogják megcsinálni, mert a rajongók döntő többsége azt szeretné.

2018. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Nem

2. végülis Luke élt a korszakban, bár abban halt meg. Ezrát nem tudom, nem néztem nagyon a lázadókat, de elméletileg Ezra még élt a lázadók végén, viszont Luke gondolom megérezte volna ha még él abban az időben, vagy legalábbis megemlítette volna vagy valami, de ezt tényleg nem tudom :D

3. A "Korriban", mint olyan már nem létezik. A kánon egyik legnagyobb baromsága szerintem, vagyis létezik ősi sith bolygó, csak nem Korribannak hívják, hanem "Moraband"-nak, erről a névről kb az jutott eszembe mikor egy haverom mondta hogy találjak ki neki bolygóneveket 3 percen belül :DD (Bár elvileg Lucas ötlete volt ez, mert szerinte a Moraband jobban hangzott mint a Korriban, meg szerinte összekeverhető volt a Coruscanttal) Mondjuk nem tudom, a wookiepediában a kánonban úgy írják, hogy Moraband vagy Korriban, szóval aszerint mindkettő kánon, viszont szerintem csak a Moraband az


Viszont ez nem válasz a kérdésre :D Szóval én örülnék, ha szerepelne a következő részben vagy bármilyen spin off-ban, ugye tudjuk, hogy ott található a Sith (vagy sötét nagyurak) völgye, meg a sith templom, amikben ugye a régi sith nagyurak kriptái, sírjai vannak, szóval, egyben lezárva ezt az új trilógiát, tök jól be lehetne vezetni mondjuk az Old Republicot ezzel a szállal, meg néhány dolog visszakerülne a legendsből a kánonba. Hogy lehet-e ott valaki azt lehetetlen lenne így előre megmondani, sithek ugye biztos nem mert kihaltak, viszont a régi sith nagyurak közül valaki szellemként simán ott lehet a kriptájában (mint Ajunta Pall a KOTOR-ban), meg igazából bármilyen gyengébb erőhasználó lehetne ott tanulmányozni a régi sithek sírját, vagy bármi :D De kétlem hogy ilyeneket meglépnének, ezzel csak húznák az időt egy újabb történetszállal, amiből jelenleg így is van 200, és egyik sincs még normálisan elvarrva, szerintem idő sem lenne rá.


4. Elméletileg Rey és Kylo kalandja, ez a történet itt lezárul (hála istennek, off), persze spin-offokban még szerepelhetnek, vagy az is lehet, hogy később kapnak még egy trilógiát, de szerintem jelenleg ez nincs tervben


Ami most biztos, hogy a 9. rész mellett lesz egy egy Rian Johnson trilógia, ami elvileg egy teljesen új történetet fog elmesélni, meg a trónok harca rendezői is kapnak egy trilógiát, amit meg elvileg csak a disney netflix szerű alkalmazásán keresztül lehet nézni (bár ez nem biztos szerintem)

Meg szó van spin offokról is, Boba Fett, Obi-Wan a két legtöbbet mondott, bár a solo egyértelmű bukása után elvileg elgondolkoztak hogy nem is lesz több spin off mostanában (hogy ebből megint mi igaz, és mi nem, azt nem tudom, annyira nem követem ezeket figyelemmel)


,,Esetleg visszatérnek a régi köztársasághoz ?"

Mivel kb minden évben fog jönni star wars film még legalább egy 40 évig, ezért van rá esély hogy valamikor lesz. Persze ha már nyugdíjas vagy, akkor van egy rossz hírem..

2018. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

,,A Régi Köztársaságot már csak dacból sem fogják megcsinálni, mert a rajongók döntő többsége azt szeretné."

Már nem azért de szerintem ez egy baromság :D Szóval a Disney direkt "törne borsot" a rajongók orra alá, amivel csak annyit érne el hogy rohadt sok pénz menne el a cégtől, ergo direkt basznának ki saját magukkal? God..

2018. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát igen ez mind a jövő zenéje, viszont nekem ez nem nagyon tetszik , hogy a sithek kihalnak, örülnék egy utolsó sithnek aki nem halna meg pár perc alatt, hanem erő érzékeny személyeket tanítana és sithet nevelne belőlük


Szerintem a jedikkel nem lesz gond, hiszen Rey biztosan ezt fogja tenni , amit írtam a sitheknel.xd


17/F

2018. aug. 29. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Ajunta Pall idejétől számítva hányszor győzték le a sitheket? És hányszor tértek vissza? :D


Bármikor visszatérhetnek később, akár úgy is hogy nem megyünk vissza az időben, bármikor lehet valaki sötét erőhasználó aki úgy dönt hogy rendet alapít sithhé válik

Ugye ott vannak a sith holokronok is, bármikor ott az esély egy új sithre


Viszont a 9. részre nem lesz új sith ez egyértelmű, és nem is kell, van egy történet és azt fejezzék be, ne csavarják még tovább feleslegesen.

A jedikkel nincs gond, elvégre ott van Rey, meg Yodáék erőszellemként is tudják tanítani a tanoncokat, a jedi rend jövője adva van

2018. aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Első Rend korszakban élnek-e még sithek ?"

Nem tudunk róla, de teljesen elképzelhető.


"Első Rend korszakban élnek-e még Rey-en kívül jedik ? (talán Ezra Bridger ?)"

Nem. Luke lett volna az "utolsó Jedi", ha az akarata szerint békén hagyják a szigetén. Tudott volna róla, ha élnek még más Jedik.


"a korribban bolygóról...mit szólnátok ha szerepelne a következő film részben ? Illetve szerintetek van ott valaki ?"

Hát ha jól illik a történetbe amit el akarnak mondani, akkor szerepeljen, ha meg nem, akkor ne.


"Ha befejeződik a 9.rész akkor már nem lesz tovább ?"

Dehogynem. Addig lesz Star Wars amíg a Nap ki nem ég. Dolgoztak egy Boba Fett filmen, egy Obi-Wan filmen, két folytatás trilógián (egy-egy Benioff&Weiss és Rian Johnson keze alatt) és egy élőszereplős sorozaton (Jon Favreau alatt). A Solo film rossz teljesítménye után kicsit újraszervezik a dolgokat, valószínűleg korlátot fognak szabni a büdzsére és újragondolják a kiadási időket, ilyesmi. Úgyhogy most egy kicsit ritkásabban jönnek a filmek. De Star Wars mindig is lesz.


"Esetleg visszatérnek a régi köztársasághoz ?"

Erről nincsenek nyilvános tervek, majd meglátjuk. Előre akarnak most inkább menni, nem visszafelé. A hardcore rajongóknak célzott filmekre sokkal kisebb a kereslet, mint az új trilógiára. A Zsivány egyes és a Solo jóval az új trilógia filmjei alatt teljesítettek pénzügyileg. Szóval egyelőre szerintem valószínűtlen, hogy régi köztársaság irányba mennének. De mint mondtam, nagyon sokáig lesz még Star Wars, előbb-utóbb biztosan ez is előkerül.

2018. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!