Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A szépség miért szeretett...

A szépség miért szeretett bele a szörnyetegbe?

Figyelt kérdés

Sokszor láttam már,de még mindig nem értem.

Ugye,a történet szerint a szörnyeteg egy herceg,aki a kastélyban lakik.

Tehát,lehet,hogy a szépség csak azért szeretett bele,hogy övé legyen a kastély és a vagyon?

Ha például egy omladozó kunyhóban élt volna és nem lett volna semmilyen értéke,akkor is beleszeret?



2018. aug. 31. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
És vajon a szörnyeteg akarta volna Belle-t, ha kövér és csúnya?
2018. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na ez meg a másik.
2018. aug. 31. 11:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Erre sok teória és elképzelés van, de Belle pont nem az a a fajta, aki egy kastélyért megy hozzá valakihez.


Szerintem meglátta benne az embert, akit igazságtalanul elátkoztak. A Szörny hagyhatta volna meghalni, mégis megmentette a farkasoktól. Voltak hasonló érdeklődési köreik. A bezártság is nyilván közrejátszott, de nem az anyagiak és a külső miatt szerettek egymásba.

2018. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez egy gyerekeknek készült mese. Nyilván a belső értékeibe szeretett bele.
2018. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
lúzerek története, ha a gyerekem ilyen meséket akart nézni mindig lekevertem neki egyet:) Nem igaz, de igaz is lehetne.
2018. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
gold digger - azt modnjátok?
2018. aug. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Belle nekem pont nem annak a karakternek tűnik, aki a pénzéért, kastélyáért szeretne bele valakibe. Szerintem simán csak a látszat alá látott, a Szörnyetegből pedig Belle hozta elő újra emberi lényét (mármint viselkedésben, és végül persze külsőben is).

De egyébként csak egy mese, nem kell bővebben elgondolkodni ezen. :-)

2018. aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ahhoz,hogy legyen ideje meglátni,hogy ki is valójában a szörnyeteg,kellett az életszínvonal demonstráció,mert az adta meg azt a keretet ami miatt ott maradt és lett ideje megismerni a szörnyet.

tehát a kastély,a személyzet,vagyis a luxus életszínvonal.

de jó a meglátásod,mert ha egy pasi olyat tud prezentálni mint a szörny a mesében,akkor 99%ban emberré sem kellene változnia ahhoz,hogy ott maradjon vele a nő.

sőt szerintem sok nőnek kimondottan bejönne,hogy ekkora nagydarab,szőrös,meg szarvas.


alacsony életszínvonal mellett nem szeretett volna bele.

mert a személyzet zsírozta le a csaj maradását.

2018. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert kedvessé változott. Belle maga kihozta belőle, a szörnyiből a legjobbat. Meg mert mese:)
2018. aug. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1. megmentette az életét

2. elkezdett emberként bánni vele

3. adott neki egy egész könyvtárat

4. elkezdtek több időt együtt tölteni

5. rendesen megismerték egymást

6. innentől gyakorlatilag bárkinek a története lehetne, végülis mindenki úgy szeret bele másokba, hogy megismerik egymást, nem?

2018. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!