Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a címe ennek a...

Mi lehet a címe ennek a horror filmnek?

Figyelt kérdés

Keresek egy filmet aminek nem tudom a címét, de a probléma ott kezdődik, hogy a tartalmát sem ismerem xD ...csak a film elejét láttam még 2008-ban a film+ csatornán. (valószinüleg ez már egy régebbi film).


A film úgy kezdődött, hogy egy fiatal pár utazott a hóviharban és a havazás miatt szinte nem is látták az utat. A férfi egész úton arról beszélt, hogy valamelyik rokona amikor hasonló viharban vezetett, kiküldte a feleségét az útra,hogy mutassa az irányt. kisebb vitatkozás után ő is kiszállította a barátnőjét az autóból, hogy navigáljon. (valami elhagyatott úton jártak közel az erdőhöz). A kamera gyakran vette a szereplőket a fák közül, mintha valaki vagy valami figyelné őket az erdőből. Végül karamboloztak egy kamionnal, aminek a sofőrje (időssebb férfi piros kockás ingben)a havon fekve tért magához. A kocsi sofőrje odasietett hozzá, hogy segítsen, ekkor a kamion sofőr ránézett és valami olyat mondott, hogy ,,ne csak bámuljon, de segítsen" de akkor végignézett a testén és látta, hogy a kamion sofőrnek deréktól lefele hiányzik a teste. Erre jött egy jelenet egy lányról aki a furcsa álmairól mesélt valakinek, aztán bemondták a tv-ben az előbb említett balesetet és hogy a helyszínen nem találtak holtesteket. A következő jelenet az erdő mélyét mutatta ahol a fára voltak felfeszítve a holtestek


tovább nem láttam a filmet, így azt sem tudom, hogy mi támadta meg őket. A jelenetek alapján lehetett az akár valami yeti féle szörnyeteg az erdőből. Már próbáltam rákeresni a neten, de rengeteg yetis film létezik és már jó néhányba belenéztem de nem leltem rá, de az sem biztos, hogy yeti volt, lehetett az más lény is.


Ha jól emlékszem akkor a címe magyarul is le volt fordítva de nem utalt semmi konkrétra. Nem lehetett belőle pontosan kivenni, hogy szörnyes film.



2018. szept. 1. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
tipp: dermesztő szél?
2018. szept. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az, de köszönöm a tippet.
2018. szept. 1. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Azóta meglett a film címe? Lehet megnézném én is...
2021. ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos azóta sem sikerült megtalálnom.
2021. ápr. 10. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!