Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések! Mondanátok véleményt...

Animések! Mondanátok véleményt a Narutos fanfictionom eddigi két részéről? (olyanok véleménye is érdekel, akik nem ismerik a fandomot)

Figyelt kérdés

Gondoltam belevágok az írásba, de nincs senki, akinek megmutathatnám és releváns véleményt tudna alkotni.


Előzetesen: Ebben a történetben Hiashi és Hizashi kapcsolatáról, és a Hyuugákról írok főképp. Nem számolok sok fejezettel, maximum hattal, amolyan "jelenetcsomag" lesz ez, és a történetem, amit 4-5 éve tervezek megírni (több száz jegyzet van már a gépemen), csak ezután kezdem el. Enélkül olyan megalapozatlan lenne.


Nagyon féltem belekezdeni, nem érzek magamban elég tehetséget hozzá, szóval őszintén mondjátok el, hogy jó-e vagy sem maga a stílus, az sem baj, ha nem ismeritek a Naruto animét/mangát.



2018. szept. 1. 21:46
 1/5 A kérdező kommentje:

A lényeg, a link lemaradt: [link]

Előre is köszönöm! :)

2018. szept. 1. 21:48
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt elolvastam és nem volt rossz! :) Könnyen olvasható, nincs túlbonyolítva, a cselekvésekre szorítkozik, könnyen megy a történet, szóval tökéletesen megfelel a fanfiction előírásainak.


Nyugodtan próbálkozhatsz tovább! :)

2018. szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok fanfictiont elkezdtem olvasni, és elég sokat ott is hagytam, mert túlságosan elragaszkodott a Naruto történetétől. Ezalatt azt értem, hogy nem is egy alternatív sztori volt, hogy pl."mi lett volna, ha Pein nem öli meg Jiraiya-t, és akkor Naruto nem válik olyan erőssé", stb., hanem csak összehordtak egy rakás b.romságot. Te viszont egy olyan témát választottál, amivel a sorozat és a manga sem sokat foglalkozik, ezért bőven lehet újat mondani, még ha ezeket senki nem is könyveli el valós tényként. Egyébként a történeted érdekes, könnyen érthető és átlátható, illetve egy picit kiszámítható(nyilván azért, mert ügyelsz arra, hogy ne térjen el a valódi sztoritól, azaz hogy Hizashi kerül a mellékágba, és nem Hiashi), ami nem is baj, mert szerintem sokkal érdekesebb egy olyan fanfic, ami nem egy alternatív történetet mond el, hanem kifejt egy eseményt, amiről éppen csak szó volt, vagy annyi se. Röviden összefoglalva nekem nagyon tetszik(persze a második része még nekem is hátravan), szóval további sok sikert kívánok hozzá! :D
2018. szept. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Most annyira örülöööök ^.^

Ha tudnátok mennyire boldoggá tettetek, sokkal rosszabb véleményekre számítottam, főleg az első fejezet, azt hittem, az nem fog meg senkit, és unalmas.

Második, én is így vagyok vele, főleg amit nagyon utálok, amikor egy karakter már úgy viselkedik, ahogy sosem tenné.

Pont ezért éreztem azt, hogy kell írnom egy ilyen rövidebb összefoglaló történetet, mert keveset tudunk, és ha így kezdeném el megírni azt a történetet, amit szeretnék, hiányosnak érezném.

Másrészt, választhattam volna mondjuk Uchihákat is, csak szerintem már a csapból is ők folynak, és nagyon nehéz lett volna úgy-ahogy a világon belül maradni, de újat is alkotni. Amikor a Narutot néztem, zavart, hogy Kishimito olyan jó történetet formált a Hyuugák köré, és végül ennyire kidolgozatlanul hagyta a szálat, de valójában ezzel adott esélyt arra, hogy ezt meg tudjam írni, és elkezdjek agyalni rajta :DD

Remélem sikerülni fog, és nem lesz a végére egy rakás összehordott baromság ebből is ^.^

2018. szept. 2. 20:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló vagyok, azaz ha a kérdezőt is számoljuk, akkor a harmadik. :D Közben elolvastam a második részt, és az is tetszett. A Hyuuga családokkal sokat nem foglalkoztam, szóval nem ismerem a teljes családfát, csak annyit tudok, hogy Hiashi és Hizashi testvérek, és így Hinata és később Hanabi Neji unokatestvérei. Ezt csak arra fel mondom, hogy realitás szempontjából nagyon nem tudok hozzászólni, viszont építő kritikaként annyit hozzátennék, hogy én kerülném az olyan szavak használatát, mint a "csesztetlek" vagy a "csicskák". Biztos vannak erre jobb szavak is! :D De ettől függetlenül nekem tetszett, szóval ha lesz folytatás, nyugodtan elküldheted akár privátban is. :D Erről jut eszembe amúgy én is elkezdtem írni egy történetet. Nem Naruto, de mivel nem fanfic, igazából nem kell hozzá semmi háttérismeret, szóval ha esetleg érdekelne, és elolvasnád, akkor nyugodtan küldj egy privátot, és elküldöm! :D
2018. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!