Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok olyan oldalt, ahol...

Mondanátok olyan oldalt, ahol össze vannak gyűjtve az elmúlt évek sikerfilmjei?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán nézek mozifilmet, de ha igen, akkor általában az olyan elgondolkodtató, nagy volumenű filmek érdekelnek, mint az Inception, Revenant vagy Interstellar. Az ehhez hasonló filmeket szeretném megnézni egészen az elmúlt 10-15 évvel bezárólag. Van ilyen oldal, ahol rendszerezetten - akár kategóriánként - össze vannak gyűjtve az egyes évek hasonló kaliberű top filmjei? Ja és a realitást nélkülöző Marvel filmekre sem vagyok kíváncsi, mint ahogy a szerelmes/csöpögős/romantikus vígjátékokra sem.

2018. szept. 5. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
IMDB-n lehet listázni a filmeket aszerint, hogy melyik hozta a legtöbb pénzt :D de vannak kategóriák szerinti legmagasabb értékelések, meg minden filmhez van 6 hasonló listázva
2018. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én többek között innen szoktam vadászni, de sajnos, az alap évszámtól függetlenül jelenik meg, vagy csak adott évre lehet beállítani, nem időintervallumra. Kategóriát, nemzetet lehet választani. Azért próbáld meg.

[link]

[link]

2018. szept. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!