Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Így neveld a sárkányodat 3,...

Így neveld a sárkányodat 3, szerintetek van rá esély?

Figyelt kérdés

Lenne egy teóriakérdésem, ez inkább azokhoz szólna, akik jobban utánaolvastak a témának, ezt értem arra is, hogy látta mindkettő sorozatot a fandomból. (Dragons: Riders/Defenders of Berk, illetve Race to the edge)


Tudom még lesz egy előzetes, de hetek óta ez megy a fejemben, szóval meg kell kérdeznem titeket, mi a véleményetek a teóriámról:


Tehát, az előzetest látva a történet megint nem a főgonoszra fog teljesen fókuszálni (végülis ez nem olyan nagy probléma, mert az előző 2 részben sem volt olyan nagy hűha a főgonosz, mégis szerintem fantasztikus filmek lettek), hanem inkább az egész "Hidden world"-re, beleértve a fényfúriát is.


Na de, én azért mégiscsak szeretnék egy kicsit a főgonoszról beszélni. Mint tudjuk, az egész Race to the edge sorozatban végülis a sárkányvadászat volt az állandó téma, és ezalatt az idő alatt a főhősök elég sok új barátot megismertek: Heathert (Hanga), Dagur, ádázok, Defenders of the wing, Wingmaidens. Hiába nyúzták már le ezt a sárkányvadászos témát vagy úgy 20x, most úgy látszik megint egy sárkányvadász lesz a főgonosz. Szerintetek megcsinálnák, hogy azokat a szereplőket, akiket megismertek a sorozatban, beleteszik a 3. filmbe is?:D Ha a többieket nagyon nem is, de szerintem Dagurt és Hangát simán beletehetnék, hiszen azért mégiscsak nagyon sokszor közösen harcoltak a vadászok ellen. És még azt sem lehet mondani, hogy a film semmibe veszi a sorozatot, hisz a 2. rész elején a versenynél felhangzik a Race to the edge intrózenéje, illetve van egy olyan röpke jelenet, ahol Bélhangos éppen egy sárkány fogát tisztítja (?), és ugyebár ez a Dragons, Riders of Berk sorozatból derül ki, hogy Bélhangos új foglalkozása "sárkányfogorvos" lett, tehét tényleg figyelnek a sorozat eseményeire is :)


Nektek mi a véleményetek, szerintetek meglépnék ezt? Én nagyon örülnék neki, bár félek túl sokat kérek, hisz a trailerben például a többi sárkánylovas (Astrid stb) egyáltalán nem szerepel már, meg azért a 2. részben is eléggé el lett hanyagolva a szerepük sajnos...



2018. szept. 9. 20:24
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én nekem is eszembe jutott párszor, hogy milyen lenne, ha beletennék Dagurt meg Hangát. De szerintem nem fognak benne szerepelni, ők a sorozat részei és eddig nem igazán kapcsolták össze a filmeket a sorozattal, csak részletekben, amiket te is írtál, illetve a sorozatban megismert sárkányokból feltűnnek páran a második film elején. Úgy hiszem a sorozatbeli sárkányvadászok és ellenük harcolók továbbra is a sorozatbeliek maradnak. Amint írtad, a trailerben valóban már nem a sárkánylovas csapaton volt a hangsúly, sokkal inkább Hablaty és Fogatlan kapcsolata lesz a középpontban és, hogy hogyan vészeli át a barátságuk a következő akadályt, ugyebárt az új sárkányvadászt. Deee, nagyon örülnék, ha legalább Dagurt beleraknák, annyit nevettem rajta :D
2018. szept. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!