Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sokan miért fintorognak az új...

Sokan miért fintorognak az új Star Wars filmektől?

Figyelt kérdés
Szerintem zseniálisak. Bár én egy kicsit idősebb vagyok (42), nem tini, de nem értem, hogy ezek miért nem tetszenek sok embernek. Rengeteg iszonyat szar film van, hát ezek nem tartoznak közéjük. Látványosak, pörgősek, ötletesek. Aki fintorog, az nem látott még pl bolgár művészfilmet. Na, azokkal vallatni lehetne...

#film #Star Wars #negatív kritikák
2018. szept. 11. 20:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%

Beszűkült és nem kitágult az univerzum. Pénz szagú és sok lehetőséget nem használki, amikre a könyvek adnak lehetőséget. De nem csak filmek téren van, aki megeszi ugyan azt kétszer. Úgyhogy megértem, miért tetszik sok mindenkinek.


Ez egy vélemény.

2018. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%

"Aki fintorog, az nem látott még pl bolgár művészfilmet."


A kutya szerintem ott van elásva, hogy aki fintorog annak nem "a bolgár művészfilmek" a nívó hanem az első eredeti trilógia. Azokhoz mérve tényleg ezer sebből véreznek az új filmek.

2018. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy képlet szerint gyártják ezeket a filmeket, nincs művészi koncepciója az alkotásoknak, és ez nézőként is kínosan egyértelmű.
2018. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Mindenki zöldet kap, szóval nyugodtan mondjátok el a véleményeteket. Nekem az Egri csillagok volt a látványos film netovábbja, talán ezért nézem szájtátva a SW űrhajós üldözéses jeleneteit, a ruhákat, stb.
2018. szept. 11. 22:27
 5/34 anonim ***** válasza:
90%
az a baj vele hogy az eredeti két trilógia világát zúzza össze. Az utolsó résznek pedig semmi értelme. Egy 10 perces mondanivalót nyújtottak el 2 és fél órásra olyan szinten hogy több a megválaszolatlan kérdés mint azelőtt.
2018. szept. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt nézd meg, remekül összefoglalja a problémákat. Nem minden résszel értek egyet a kritikában, de 99%-ban lefedi az általam fájlalt problémákat.


De csak hogy magam is említsek nehány általánosat:

Rey egy tipikus Mary Sue

Finn-nek és Rose-nak nincs semmi értelme, azon kívül, hogy mégjobban elcseszik a dolgokat, a száluk értelmetlen és felesleges. Amikor Finn az ágyú felé tartott öngyilkos akcióval, már elkönyveltem, hogy "végre, ezért mégrte, gyerünk, mostantol te vagy a kedvenc szereplőm az egeszből", erre Rose-nak muszáj volt elszúrnia, azért, hogy egy fél mondatot makogjon a szeretetről...



És még sorolhatnám, de a videó jobban összefoglalja. Az egesz filmből süt a pénzsóvárság, a politikai propaganda, és társai...

Amikor kijöttem, nem éreztem, hogy egy star wars filmet néztem...

2018. szept. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
A Zsivány egyes és Solo tetszett, a 7-8-tól viszont agyrákot kapok.
2018. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Kicsit ezt fejtsd ki, mi tetszett, mitől kapol ágy..t?
2018. szept. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
35%

Miért tetszett a Zsivány egyes, meg a Solo: Azt vártam tőlük, amit egy Star warstól kaptam, Szépen bővítették az univerzumot, izgalmas csaták voltak benne(a Zsiványban), Az utolsó fél óra nagyon üt, bár a karakterek nem voltak teljesen kidolgozva, de tudtál nekik drukkolni, A lyuk a halálcsillagban magyarázata zseniális.

A Han Solo bár nem volt olyan jó szerintem, mint a Zsivány, sőt voltak dolgok amik nagyon zavartak (Han Solo neve, feminista robot) De erről is el tudom mondani hogy univerzumbővítés, Donald Glover nagyon jó, mint Lando, Han és Quira szálát is érdekesnek találtam és kiváncsi vagyok hogy mi lesz Quirával. Bár a történet lehetett volna jobb.


A 7-8 pedig, ahh hol is kezdjem, a 7 az Új remény újraforgatva, a 8 pedig Birodalom visszavág Jedi visszatér újraforgatva csak más sorrendben. Számomra érdektelen és főleg Idegesítő karakterek, Számomra minősíthetetlen fénykard párbajok, szar történet, Porgok, kaszinóbolygó, Rose rosszabb mint Jar Jar, Leia repülése, BB8 elvezet egy lépegetőt, Sorolhatnám még, hogy miért nem tetszett de akkor átlépném 10k karkatert.


És azt hozzáteszem hogy ez mind a saját véleményem.

2018. szept. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az a véleményem, hogy egyáltalán nem tiporja sárba az eredeti trilógia világát, sőt az előzménytrilógiánál jobban tiszteletben tartja azt. Persze nem olyan pörgős és látványos, de nekem ezzel nincs bajom, toleráns vagyok. Az hogy nincs mondanivalója gyenge kifogás, a Birodalom Visszavágban sem történt olyan nagyon sok minden, ha így nézzük, mégis etalon film.

Rey egy Mary Sue, igen, mint az összes többi mese főhőse (Luke is Mary Sue). A Star Wars meg egy gyerekeknek szóló mese, helyén is kéne kezelni, de erre sok ember képtelen. A Solo semmivel nem volt ötletesebb film, ott sem igazán maradt önmaga Solo karaktere, mégis kevesebben fikázzák. Szerintem csak az a helyzet, hogy egymást meghülyítik az emberek, és nem mernek saját véleményt kialakítani.


Bolgár filmekhez hasonlítani nem ér, mindenki joggal vár többet egy akkora filmtől, mint a Star Wars.


Szóval én értem, hogy miért nem tetszik sokaknak, nekem is van, ami nem tetszik az új filmekben, de azt nem értem miért kell habzó szájjal tiltakozni, és lehülyézni mindenkit, aki nem fikázza a feminista Kennedytől kezdve az egész Disneyt.


A pénzről szól? Tényleg? Legyen bár meglepő, de a filmkészítésnek hasznot kell hoznia, különben a fenének nem érné meg belevágni.

Ki vannak az emberek készülve a Kylo Ren felsőtestétől, meg a röpködő Leiától, mintha csak ezzel el lehetne rontani egy filmet.

2018. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!