Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki ismeri ezt az animét?

Valaki ismeri ezt az animét?

Figyelt kérdés

Egy régi,gyerekeknek szóló animét keresek aminek az a lényege,hogy néhány gyerek felül egy vonatra de az egy másik világba viszi őket és ott nem tudom minek köszönhetően át tudnak változni és úgy harcolni.Még arra is emlékszek,hogy ha legyőztek egy ellenfelet akkor megjelent valami kör és el tudták nyelni az ellenfelüket.A végén mikor több hónap után visszatérnek a világukba akkor ott látják hogy csak 15 perc telt el a valóságban.



Tudom hogy ez nem sok minden,de ha valaki tudna segíteni annak nagyon megköszönném



ui:nem a Digimonra gondolok



2018. szept. 12. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nm a digimon? Áh, már azt hittem tudok segíteni. Biztos nem a digimon frontier?
2018. szept. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Digimon Frontier lehet. Más anime nem kezdődik így.
2018. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Hát pedig amit leírsz az a digimon akármit mondasz. Itt van nézd meg. [link]
2018. szept. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocsi.Nem emlékeztem hogy a Digimonnak több évada is van csak abban voltam biztos,hogy nem az eredeti sorozat az.);

Nektek lett igazatok a Digimon Frontierrel.

2018. szept. 13. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj.


Az a lényeg hogy meg van.

2018. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!