Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Scream Queens című sorozatról? Szerintetek szórakoztató, érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Akik már látták vagy legalább elkezdték, jó sorozat? Nektek mi tetszett vagy nem tetszett benne?

2018. szept. 13. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valahol a popcornhorror és a horrorparódia műfaj között húzódik. Vígjátéknak komoly, de horrornak komolytalan a viszonylag sok poénhelyzet miatt. Inkább szórakoztató, mint félelmetes.
2018. szept. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló jól mondja. Nekem épp emiatt nem tetszett annyira. Mármint az ilyen poénhelyzetek miatt, hogy vígjátéknak komoly, horrornak nagyon komolytalan. Nem szeretem az ilyen sorozatokat. Szerintem egyébként elmegy, el lehet ütni vele az időt, szóval nem rossz sorozat, viszont nálam nem is lett kedvenc. Szerintem egy próbát megér.
2018. szept. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első evad nagyon tetszett,de a második nem igazán azt csak félig néztem meg.
2018. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!