Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a film címe?

Mi lehet a film címe?

Figyelt kérdés
Elég régen láttam már lehet hogy 10 éve is volt.. tehát nem egy mai film, de nem is olyan régi szerintem kétezres és amerikai. Arról szól, hogy egy gazdag családból elmegy otthonról a fiatal lány mert elege van, hogy szabályozzák az életét és szabadon, önállóan akar élni, kalandozni, világot látni.. már nem emlékszem hogyan sikerül elindulnia. Aztán az apja felfogad mellé egy "testőrt" hogy vigyázzon a lányára. A férfi utána megy, együtt utaznak tovább anélkül hogy a lány tudná, hogy ő egy fogadott "testőr"... a lány beleszeret a férfiba majd kiderül a turpisság... aztán valahogy hazajut és ugye nyilván boldog vége lesz. Igazából a hangulata miatt szeretném megnézni újra mert arra azóta is emlékszem mennyire tetszett... Bár felismerné valaki!

2018. szept. 14. 02:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
fejjel a bajnak?
2018. szept. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is a "Fejjel a bajnak" jut eszembe a leírásból!
2018. szept. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!