Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Mi a film címe?

Két srácról szól, akik jó barátok és valami youtubehoz hasonló csatornán (vagy talán a youtuben) közzétesznek videókat amiben az embereket szivatják, telefon betyárkodással pl egy nőt felhivtak, hogy betörtek a házába és küldik a segítséget stb..

Ám később egy személy a fiúkat kezdi hivni, akik nem igazán veszik komolyan (egy darabig), majd teljesen eldurvul.. a fiúk szüleit kikötözve kínozza és egyre durvább dolgok történnek. Tehát egy horror film, amit én feliratosan láttam, lehet nincs is leszinkronizálva ha esetleg mégis a címén kívűl egy szinkronos linket is tudna valaki csatolni? Előre is nagyon köszönöm

Keress kérdéseket hasonló témákban: film, horror, fiú, szinkron, cím

szept. 17. 21:59  Privát üzenet  

A válasz

Don't Hang Up (2017).

https://www.youtube.com/watch?v=ZvOwb7qLI7w

Google: movie|film+boys+pranks+videos+horror

A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 17. 22:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
MLP FiM 8. évada mikor lesz magyarul?
Ez melyik film lehet?
Tudnátok nekem hasonló filmet mondani mint: An American Crime: Bűnök (2007)?
Rosszfiús/rosszlányos filmek?
Keresek egy filmet! Nyomasztó thriller/horror valami volt?
Az Éjszakai szolgálat című sorozatot meg lehet vásárolni dvd-n?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!