Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars Solo-nak szerintetek...

Star Wars Solo-nak szerintetek lesz folytatása?

Figyelt kérdés

Eléggé úgy tűnik, mintha félbe lett volna hagyva a történet.

Esetleg az elképzelhető, hogy az Obi-Wan film lesz a folytatása?



2018. szept. 18. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Mivel elég gyérül teljesített a film, nagy valószínűséggel nem lesz, akkor sem ha eredetileg terveztek volna neki.
2018. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Egyenlőre még a spin offokon is gondolkodnak a solo bukása után

Amúgy már kezdem sajnálni a Disneyt, kb minden egyes SW projektjük egyre nagyobb utálatot kap (khm SW Resistance)

2018. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Azért néz ki félbehagyottnak, mert egy összecsapott borzalom. Nem véletlenül lett bukás.
2018. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nyilván az volt a terv. Alden Ehrenreich-nak 3 filmre szól a szerződése, és persze visszahoztak Obi-Wan múltjából egy szereplőt, és tudjuk hogy tervekben volt egy Boba Fett és egy Obi-Wan film is, amik ugyanebben az időben játszódtak volna. Szó volt egy Lando-filmről is, mivel sokan szerették a karakterét.


Ami meg az egész "bukás" dolgot illeti: a Solo-val egyetlen gond volt (pénzügyileg), hogy nagyon drága lett végül az elkészítése. Eleve hatalmas büdzsével indultak, aztán a film felét újra kellett forgatni. 393 millió dollár az elég jó eredmény, most éppen az év 14. legtöbbet kereső filmje. Annyi, hogy az Obi-Wan filmet realisztikusabban kell árazni. Ezek a filmek a mag rajongóknak szólnak, azoknak is a fele valamilyen okból irreálisan gyűlöli a Disney-t, Kathleen Kennedy-t meg főleg. Szóval a mag rajongók felének szól. Egy ilyen filmnek a reális büdzséje 100 millió dollár, nem 250 millió. Abból is nagyon remek sci-fit lehet forgatni. A kardozás amúgy is olcsóbb, mint az űrcsata. Szóval nincsen semmi veszve, csak kicsit újra kell gondolni a dolgokat. Az ár az meghatározza a szereplőket, forgatókönyvet, helyszíneket, díszleteket, stb. stb. stb. Át kell ezt gondolni, dehát ez a teljes munkaidejű állásuk, majd megoldják.

2018. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért lett bukás, mivel ahogy előttem írták nagyon sok részt újra kellett forgatni, ami aztán megdobta a végösszeget amennyibe került a film, történetét nem ismerem, mert még nem láttam, de, ha az is rossz ott meg az játszhat közre, hogy tettek rá utalást maguk se tudják mit akartak igazából elmesélni.
2018. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

393, hasonlítsd össze a többi SW filmmel. Persze tényleg nem rossz és ennek a pénzügyi "bukásnak" voltak okai, nem csak az hogy a fanok rühellik-e a Disneyt

De a hangsúly nem is ezen van

2018. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs szükség rá. Elég volt szerintem ebből ennyi bőven... :D
2018. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Először is én kijelenteném, hogy nekem nagyon teccett a film, de elismerem, hogy az egész szerkezete elég szokatlan egy önálló filmhez. Most,ennek kettő oka van:

-1 Ugye, hogy lesz egy folytatás, ami nagyon nagy királyság lenne és erre az egyetlen bizonyíték, hogy Ehrenreichot 3 filmre szerződtették.

-2 Hogy egyszerűen jól elcseszték és sajnos ez a valószínűbb. Ennek az egyértelmű oka a rendezőcsere és az e miatt történő újraforgatások.

A bukás oka (ami megint csak azt erősíti, hogy valószínűleg nem lesz folytatás), pedig szerintem egyszerűen az, hogy a sok újraforgatásra elhrrdált pénz miatt semmi nem maradt a marketingre és, hogy a premier nem létező időpontban volt.

2018. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*tetszett
2018. szept. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Dr Goat ilyenkor a színészeket mindig több filmre szerződtetik mégpedig azért, hogy ha esetleg van valami spin off ami akkor játszódik (pl az ifjú Landorol sokat beszéltek), akkor abban tud szerepelni

Asszem a Jynt alakító színésszel is így volt, bár nem vagyok benne biztos

2018. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!