Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ichigo (Bleach) vagy a Naruto...

Ichigo (Bleach) vagy a Naruto csapata győzne?

Figyelt kérdés
Gondolok itt Sasuke+Naruto párosra például. És ne gyertek azzal hogy 2 külön világ. Meg azzal se hogy Goku kettébaszná mind2-őt. Mert tény, de engem ez a 2 érdekel. És szerintem Sasuke látná Ichigot a Rinngannal. Naruto pedig érzékelné.

2018. szept. 20. 14:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Csakis Naruto
2018. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Technika vs erő. Egyenlő esélyek.

Annyi részlet van hogy nem lehet pntosan meghatározni az ilyent. Mert naruto shonen jump 1 epizódjából veszed a szereplőket akkor ichigo bankai-a kiüti.

De ha a shippuden végéről ichigo első részeiből akkor naná hogy naruto nyerne. Mégha egy fejletségi szinten is volnának is csak a szerencse dönthetne mert más kategóriában van meghatározva az erejük.

2018. szept. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Narutoék az utolsó harcuknál lévő tudásukat használják. Szóval Sasuke Rinnegan... stb.
2018. szept. 21. 00:39
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Ichigo képes villámlépést használni. Naruto-nak esélye nem lenne kikerülni.

Sasuke a sharingannal talán alkotna valamit, de max licsit tovább bírná.

A bleach karakterei nyernének.

2018. szept. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
64%

Goku-t max Aizen tudná megverni, de csak azért mert hallhatatlan és Goku egyszer elfáradna. xd

Mondom úgy, hogy a Naruto és Dragonball erősen nem szeretett kategória.

2018. szept. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

szerintem a végénél azaz amikor már ichigo megszerezte az igazi zanpakutouját narutoban meg bent van a teljes kurama és még a többi bijuu egy része akkor szerintem egyenlőek lennének lehet hogy ichigonak ott a villámlépés de naruto már sokkal gyorsabb lett mint minato és a raikage (meg szerintem az lényegtelen hogy érzékelné vagy sem mert ha nem akkor alapbol sem tudnának harcolni...) ha csak megnézed ichigo vasto lorde ceroját és naruto bijuu damáját akkor kb ugyan olyan erősek meg ugye a bleach végét nagyon összecsapták és nem vezették le ichigo valódi erejét...

de mindenképp ichigo vs naruto & sasuke harcban narutoék nyernének még ha csak a shippudden végét és a bleach manga végét nézem sokkal jobb a csapat munkájuk több képességgel és technikával rendelkeznek


a dragon ballt meg ne nézzünk az teljesen más na meg ott mindenki szellemileg visszamaradott főleg goku számolni is alig tud a db superben... naruto meg egy egész országot vezet (mert a falu elnevezés kicsit kicsinek tűnik)

2018. szept. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Az érzékelés biztos meglenne.De 1v1-ben szerintem Ichigo erősebb és gyorsabb. A villámlépés szinte már teleportáció, szóval esélytelen lenne, hogy Naruto lereagálja időben, Sasuka talán a sharingan miatt jobb helyzetben lenne, de kikerülni nem tudná.
2018. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
De azt senki nem vágja, hogy Naruto gyorsabb mint a teleportáció. Sasuke meg simán képes lereagálni. Sasuke rip-rop alkotna egy genjutsut. Baromi jó fight lenne. Dragon ballt meg kértem hogy hagyjuk. Az más szint. Mondom úgy hogy utálom.
2018. szept. 23. 20:02
 9/28 A kérdező kommentje:
Hm. Akkor a Bleach anime vs Naruto anime. Na ebből melyik jönne ki győztesnek? Az összes karakter mind a 2 animéből.
2018. szept. 23. 20:07
 10/28 anonim ***** válasza:

Aizen halhatatlan. Ezen felül rohadt erős.

A naruto-t nem láttam kb 40 részt.

Amugy Saitama szétverne mindenkit...

2018. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!