Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nincs egy normális...

Miért nincs egy normális horror film mostanság?

Figyelt kérdés

Miért mindig csak ezeket a ratyi szellemes horrorokat készítik? Egy pár éve nem láttam egy értelmes új horror filmet. Szellemeseket abszolút nem is nézek. Tudtok valami jót ami most készül? Valóságalapja is van esetleg?

Köszi


2018. szept. 20. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Definiáld a normális horror filmet.
2018. szept. 21. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ami nem demonos, szellemes, termeszet feletti eros. Normalis horror pl valami kiruccanós kirándulós horror.
2018. szept. 21. 15:22
 3/8 anonim ***** válasza:

az ash vs evil dead sorozat elég jó volt.

kár hogy vége.

és az ördögűző sorozat is tudott rendesen para lenni.

2018. szept. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most mondom hogy engem nem köt le az olyan..
2018. szept. 21. 19:08
 5/8 anonim ***** válasza:
A Balta c. filmnek most lesz új része Victor Crowley címen. Meg van jó pár nem annyira ismert slasher horror film. Pl: The Collector, második része a The Collection, vagy ott van a You're the next
2018. szept. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tényleg van új Balta, ezt jó tudni köszi szépen.
2018. szept. 21. 22:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Bár ez kicsit szatirikusabb, és elég nehezen komolyan vehető, de a hangulata szerintem eléggé ott van. Egyszerre nyomasztó és röhejes a film, de érdemes vele tenni egy próbát.

Agyar (Tusk, 2014)

2018. szept. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi ez jó lehet :D
2018. szept. 23. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!