Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Trónok harca...

Szerintetek a Trónok harca vagy a Harry Potter a jobb fantasy sorozat?

Figyelt kérdés
Ti melyiket szeretitek inkább és miért?

2018. szept. 21. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ízlése kérdése.

Én na Harry Pottert jobban szerettem. Jobban szeretem a gyengédebb, varázslatosabb történeteket.


A Trónok harca sem rossz, azonban számomra picit brutális.

2018. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

könyvben a th.

filmen a hp.

filmben a hp is meg van kurtítva rendesen,de a th-t kb negyedelték a sorozatban ezért gondolom ezt.

2018. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem igazán lehet a kettőt összehasonlítani, teljesen más téma.


De mivel a Harry Potterben a szereplők feketék vagy fehérek és ezáltal A Tűz és Jég Dala (eredeti, könyv, címén) sokkal reálisabb ilyen értelemben, így az.

2018. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Képernyőn a Harry Potter, könyvben A Tűz és Jég dala
2018. szept. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Heló!


Annyira különböző a kettő, hogy nem lehet (nincs értelme) összevetni az alapján, hogy mindkettő fantasy.

Ráadásul az egyik tényleges sorozat, a másik filmadaptáció (+A Harry Potter filmek közül nem egy botrányosan béna, és nem csak a könyvhöz képest)

2018. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Érdekes, filmen HP nagyon gyenge. Könyvben teljesen más, egyszerűen a lényeg marad ki a filmből és sokszor érthetetlen a könyv ismerete nélkül.

Trónok harca kihagy néhány dolgot, de amit megmutat, az érthetően mutatja meg. Filmen nekem ezért a GOT jobban tetszik.


Könyvben meg nagyon nem tudom őket összehasonlítani. GOT számomra a WC-n olvasom kategória, míg a HP-t bárhol, bármikor. De nem azért mert az egyik jobb, hanem azért, mert nekem nagyon tetszik a varázs világ és a brutalitás nem vonz.

2018. szept. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
És szerinted melyik a jobb? A körte vagy az alma?
2018. szept. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nem lehet összehasonlítani a kettőt mert teljesen más műfaj. A HP az a jó és a rossz harca látható a TH-ban pedig nincs jó és rossz hanem hatalmi harcokról szól és árulásokról szól.


Röviden az egyik egy gyerek mese a másik pedig politikai témájú mese. Nem lehet összehasonlítani a kettőt

2018. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

0% :) köszi.

Indok?

2018. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdekes a 0% pontozás
2018. szept. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!