Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars Solo spoileres...

Star Wars Solo spoileres kérdés! Qi'ra egy sith tanítvány volt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Komoly SPOILEREK a Solo filmből, ha még nem láttad ne olvass tovább!!


Én vagyok az egyetlen akinek ez eszébe jutott, hogy ő valami sith növendék vagy orgyilkos vagy hasonló lehet? Nézzük csak, a csaj:

*A Teras Kasi harcművészet mestere, amit jedik ellen szoktak használni

*Maullal szövetkezik aki egy korábbi sith nagyúr

*simán kinyírja a nagyfőnökét

*egymaga kijut arról a bűnözőtanyáról ahol Hannal laknak a film elején egy csomó zsoldos közül

*valahogy rohadt jól ért a manipuláláshoz, kb. az összes főszereplőt átveri legalább egyszer

*gyanús volt hogy a Pike igazgatón elmetrükköt alkalmazott, azért engedték be őket (bár ez csak feltételezés)


Még ha erő-képességet annyira nem is láttunk tőle, nekem gyanús hogy ő Maul titkos tanítványa, és ő az aki kihozta a nyomornegyedéből, nem pedig Dryden Vos. Illetve utaltak rá hogy csomó olyan dolgot tett (törékeny nő létére) amiket Han elképzelni sem merne/tudna.


Ti mit gondoltok erről? Vagy csak túl sokat látok bele?



2018. szept. 25. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak túlságosan lebecsülöd az átlagembert. Mindezt egy olyan film egy karaktere is megtehette volna, ahol nem is létezik az erő.
2018. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy sima opportunista csaj,aki idővel átment karrieristába,sikeresen.

a nuniján keresztül kijutott abból a pokolból,aztán volt annyira okos,hogy ne csak egy puni legyen és felkapaszkodott a bűnöző ranglétrán,majd amikor alkalma nyílt az előrejutásra ki is használta.

amúgy meg abban az időben már gőze nincsen a szereplőknek arról,hogy kik a sithek és a jedik is ki vannak már pusztulva így őket sem ismerik,ezért nem is készülnek ellenük.

2018. szept. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy így van-e, de tetszik az elképzelés. :)
2018. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!