Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyiket próbáltad már: 4Dx,...

Melyiket próbáltad már: 4Dx, IMax, VIP, ScreenX? Mi a véleményed róluk?

Figyelt kérdés
2018. szept. 30. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak az imaxet próbáltam. Nem volt rossz, bár szerintem nem ad akkora plusz élményt, hogy mindig ilyen vetítésre menjek. Egy látványos film sima 2D-ben is eléri a hatását szerintem, nem kell hozzá feltétlenül imax technológia. A többit pedig parasztvakításnak tartom. A 4DX-et biztosan nem próbálnám ki. Most attól jobb lesz nekem a filmélmény, ha közben rázkódik a szék meg vizet fröcskölnek rám? A ScreenX-ről csak ismerősöktől hallottam, és leginkább olyan véleményekkel találkoztam, hogy kifejezetten zavaró ez a 270 fokos vászon. A VIP meg számomra teljesen érthetetlen. Azt még megértem, ha nachost vagy popcornt esznek a mozinál az emberek, de ezt a Trófeás jellegű, egyél-igyál korlátlanul a film előtt típusú ötlet nem tudom, hogy kapcsolódik a mozihoz. Nekem a moziról nem az jut eszembe, hogy a vetítés előtt egy terülj, terülj, asztalkámnál zabálok szakácsok által elkészített fogásokat. A magam részéről a sima 3D-ért sem rajongok. Lehet, hogy én vagyok a maradi, de nekem tökéletesen megfelel a sima 2D. Ha a film jó, akkor tök mindegy, hogy milyen körítésel nézi az ember.
2018. szept. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszolóhoz szólnék, ha nen baj. Annyiban igazad van, hogyha jó egy film, akkor sima 2D-ben is jó lesz, de most, hogy a szuperhős filmek korát éljük, nem olyan rossz az a 3D. Legalábbis én szeretem megnézni 3D-ben az olyan filmeket, mint például: Hangya és a darázs, Kong: koponya sziget vagy majd később az Avatar új részeit.


De egyébként én nem próbáltam a többit. A rázkódás értelmét egyelőre én sem látom. De egyszer jó buli lehet beülni rá, egy sima látványfilmnél.

2018. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!