Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars: Lehetséges, hogy...

Star Wars: Lehetséges, hogy Rey és Kylo Ren mégis testvérek? (spoileres kérdés, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Lehetséges spoilerek a Solo c. filmből!


Igen érdekes teóriát olvastam ma, mi szerint Reynek és Kylo Rennek is Han Solo az apja, Reynek konkrétan Han Solo és Qi'ra a szülei. Ez lehetséges volna? Ti mit gondoltok erről?



2018. okt. 4. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy a kismillió túlagyalt teória közül.

Hogy Han fiatalkorában Qi'rával kavart, ettől még miért csalná meg vele Leiát?

2018. okt. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te se láttad a VIII. részt? Mert van benne egy jelenet, ahol nagyon alaposan és félreérthetetlenül elmagyarázzák, hogy kik voltak Rey szülei. Viszonylag nehéz volt szerintem nem észrevenni.
2018. okt. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom hol tart a 9. rész készítése, meg van-e már írva egyáltalán a forgatókönyv? Ha nem, akkor felesleges erről beszélni egyáltalán, mert nincs megírva :D Ha meg igen, akkor is, igazából, szóval tökmindegy :D
2018. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

de miért nem valami normálisat kérdezel,érdekes szereplőkről?

miért ez a két érdektelen érdekel.

régen sokkal jobb sw kérdések voltak bane-ről,plagueisről stb.

ez a 2 degenerált,meg a sztorijuk gyengus.

2018. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Rey egy palpatine
2019. dec. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!