Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy nagyon régi...

Keresek egy nagyon régi kazettás hercegnős mesét, talán valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Olcsóbbik kazettás mesékből való volt, kedvencem volt annó. Arra emlékszek, hogy volt egy kislány, talán volt egy kistestvére és a házban a lépcső alatt egy átjárót találnak egy mesés világba, ahol a kislányból hercegnő lesz. Nagyjából ennyire emlékszek, de nagyon megszeretném találni! Kérlek segítsetek!(helikon,vico, hungarovideo, zoom; ilyenekbe gondolkozzatok!)

2018. okt. 12. 00:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg a "Gondos bocsok Csodaországban"? Testvére ugyan nincs az ebben szereplő lánynak, de a sztori megegyezik.
2018. okt. 12. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valoban nagyon hasonlo, de sajnos nem ezaz:( Nem voltak benne macik.
2018. okt. 13. 00:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Énnekem rémlik valami, hogy

A titkos kert

Eltáncolt cipőcskék

valami barbis is volt, talán 12 hercegnő, vagy 12 cipőcske, vagy nemtom

volt még

Coraline és a titkos ajtó -bár ez újabb

volt a Rupert macinak is egy ilyen része;

Rupert meets queen nemtomki (itt egy angol női név volt, most nem kerestem rá, de neten fönnvan angolul megnéztem pár éve újra)

volt a Rapunzel is, abból is van Barbie mint Rapunzel

Ezek közül nemtom, stimmel-e valamelyik, de volt valami Titkos kert-es film is; ott valami régi várba költözött be a kiscsaj a családjával, és akkor valami átjárón át átszökött valami helyre, ahol találkozott talán a szomszéd kisfiúval; nemtom. Ja meg még

A Faun labirintusa --ebben is vannak ilyen más világból való lények.

Amúgy ez a titkos kertes ez szerintem tutkó, hogy ez volt az egyik ilyennek a címe; hátha beugrik valakinek arról valami.

2018. okt. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

*Azé fain, hogy az Eltáncolt cipőcskékre nem talál semmit; pedig egy ilyen is volt, az tutkó;


és akkor reggelre mindig ilyen kopott lett a cipője, mert éjjel táncolni volt benne, és akkor az anyja, vagy a mostohaanyja mindig leszidta, hogy már megint új cipőt kell neki csináltatni, mert már megint milyen rövid idő alatt elkoptatta.

2018. okt. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*Ott ilyen fából volt neki a cipője, amire én emlékszem; meg egy ilyen rongyos, foltozott szoknyája volt még a kiscsajnak.
2018. okt. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*márminthogy eredetileg, aztán az a cipő változott át. (Amúgy most már ideírom, ilyen másik világos még, de ezek kicsivel később jöttek be: Magi-nation; és Witch
2018. okt. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tyüü ha én mostmár azt se tudom melyik mesét keressük akkor ezek a válaszok megegyeznek a kérdező meséjével mert ha igen akkor ez a Barbie és a 12 táncoló hercegnő
2018. okt. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annak a Barbie és a 12 táncoló hercegnő-s sztorinak asszem többféle feldolgozása is van; az az eltáncolt cipős is pl az egyik ilyen, ami azt az alap-sztorit dolgozza föl; viszont arra nem volt találata; de mondjuk cipőcskék helyett kiscipőkkel még nem néztem (most se kerestem rá) Van ebből ilyen sima, egyszerű 2D-s animáció is.
2018. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!