Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vissza a jövőbe eredeti és...

A Vissza a jövőbe eredeti és új szinkronja szó szerint megegyezik? Miért szidják az újat?

Figyelt kérdés
2018. okt. 13. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mert az eredetiben sokkal nagyobb az átélése a szinkronszínészeknek.
2018. okt. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem egyezik a szöveg, és azért a két szinkron között öregedtek nem keveset a szinkronszínészek is.

Nem vagyok egy kifinomult audio esztéta, de ordít a különbség a két szinkron között.

2018. okt. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem láttam még az eredetit, vagy nem emlékszem rá, azért kérdezem. Nem is egyezik a szöveg? na, az érdekes. És a régebbi javára, ugye?
2018. okt. 14. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Van némi különbség a szöveg között, bár nem olyan sok.

Nekem viszont feltűnik, én az eredeti szinkronost láttam először, és utána nagyon sokszor. Mikor a tv-ben véletlen meghallottam, hamar észrevettem az eltéréseket.

De nem is annyira a szöveg, hanem maga a hangszín, hangsúly az, ami eltér. Amikor az 50 éves Rudolf Péter ismét szinkronizál egy tizenévest, az azért elég hülyén jön le:)

Összességében elég összecsapottnak tűnik az új szinkron, érződik rajta, hogy sebtében dobták össze, mert volt valami jogi hercehurca az eredeti szinkron miatt, így újra kellett csinálni a leadhatóság miatt.

2018. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A hang az furcsa, de a többi különbséget nem érzem. És az eredetiben is benne vannak az ilyen hülyeségek, hogy az elsőben mást mondanak ugyanazon az idősíkon,mint a másodikban (pl.: a gyerekeitek imádni fogják/majd később megszeretitek).
2018. nov. 1. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!