Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok segíteni egy film...

MonaL0306 kérdése:

Tudnátok segíteni egy film megkeresésében?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta kérdem egy filmet, gondoltam kiirom hátha valaki tud segíteni. Sajnos nagyon kevesre emlékszem mert régen láttam.Szóval amire emlékszem: Van négytagú család van benne(anya, apa,fiú,kislány), van benne két konkrét rész amire emlékszem,az egyik: a kislány szeretné ha az apukája táncolna vele a parkba de nem táncol mert mások is láthatják őket. Aztán a kislány autóbalesetbe meghal. Az apuka utána elmegy a parkba és úgy tesz mintha a kislányával táncolna.

A másik az hogy egy mexikói férfi imádja a családját mindent megtesz értük, de nincs munkája. Egyszer sétál az utcán és összetalálkozik a kislány apukájával és ő felajánl neki egy ilyen gondnoki munkát.

Tudom hogy nagyon nehéz így hogy ilyen keveset tudok, de már nagyon zavar hogy Nemtudom, és hátha valaki tudja.

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. okt. 14. 19:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!