Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Simpson család 30. évadához...

A Simpson család 30. évadához készül magyar szinkron?

Figyelt kérdés
A tv -ben már nem adják a Fox megszűnése óta, így is készítenek hozzá magyar szinkront?

2018. okt. 14. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Ha készítenének akkor le is adnák. A 29. évadot is félbehagyták.
2018. okt. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lesz. Homer új szinkronja Háda János lesz (Monk?), Bart hangját is megváltoztatják, bár nem értem miért. Ráadásul Markovits Tamás? Rossz előérzetem van.
2018. nov. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nyilván nem lesz olyan szinkronhang mint Székhelyi József volt, de én azért örülnék, hogyha magyarul nézhetném tovább a sorozatot. A Simpson család volt a ritka sorozatok egyike, amelyiknél nekem jobban tetszett a magyar szinkron. Aztán lehet, hogy csak azért, mert gyerekkorom óta így szoktam meg.
2018. nov. 5. 10:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ők lesznek, szerintem mindketten megütik a lécet. Persze olyan mint az eredeti, nem lesz, Székhelyi Józsefnek nagyon markáns, egyedi hangja volt, de Háda Jánosé is rekedtes, hasonló lesz mint az eredeti. Simonyi Balázs (Bart hangja) azért hagyta ott a Simpson családot, mert elmondása szerint nem tud így, Székhelyi nélkül tovább dolgozni. Markovits Tamás hangja is lágy, tud vele játszani, persze nyilván más lesz, de szerintem nem lesz nézhetetlen, csak szokni kell. Székhelyit nagyon sajnálom, volt szerencsém színházban is látni, hatalmas színész volt.
2018. nov. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Melyik csatorna fogja tovább adni a sorozatot Magyarországon? Viasat? Esetleg humor+?
2018. nov. 10. 22:45
 6/11 anonim ***** válasza:
ugyanazon a csatornán megy tovább
2018. nov. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Melyik csatornán?
2018. nov. 26. 09:08
 8/11 anonim ***** válasza:
viasat 6
2018. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. nov. 26. 18:12
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó kérdés, valamiért el sem kezdték. Pedig a 29. évadot befejezték.
2019. jan. 11. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!