Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a szárnyas fejvadász...

Mi a szárnyas fejvadász mondanivalója?

Figyelt kérdés

Az első es második rész üzenete, mondanivalója is érdekelne.

Általában az elvontabb filmeknek vagy van egy általánosan elfogadott fő mondanivalója vagy mindenki mást lát bele, ez melyik kategoria?


2018. okt. 15. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Az első azt feszegeti, hogyha nem tudod megmondani valamiről, hogy igazi ember-e vagy sem, akkor számít-e egyáltalán, ha nem az.

A másodiknak nincs semmi mondanivalója, csak random hollywoodi dráma.

2018. okt. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%

Egyetértek az első hozzászólóval.

Az első film kb arról szól, mitől ember az ember, míg a folytatás csupán egy hatásvadász, jól kinéző posztapokaliptikus tucatfilm, mondanivaló nélkül, ami az előd kultstátusza miatt kapta a Blade Runner nevet.

2018. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második rész is nagyon tetszett. Én teljesen együtt tudtam érezni a főszereplővel, aki egy replikáns volt. A végén van a film lényege. Ennek is, ahogyan az első résznek a fő mondanivalója az volt, hogy a replikáns is ugyanolyan érző, szerető lény lehet, mint a hús-vér ember.
2018. okt. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!