Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca befejezés teória?

Trónok harca befejezés teória?

Figyelt kérdés

Szerintetek, mi lenne a méltó zárása a sorozatnak?

A főbb karaktereknek milyen jövőt jósoltok? Mi az Éjkirály célja? A próféciák hogyan teljesednek be? Ki lesz Azor Ahai? Ki lesz a "kistestvér" Cersei próféciájában? Mit akar az Éjkirály?

Aki szokott még ezen kattogni, annak a véleményére kíváncsi vagyok :D

Lehetőleg minél jobban kifejtett teóriákat írjatok :)



2018. okt. 15. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Daenerys lesz a királynő remélem. Mindenkit elégetnek a sárkányai, rácsüccsen a trónra, megrebegteti a szemöldökeit és "I am the winner bitches" mondattal nyugtázza hogy ő a nyertese ennek a nagy játszmának. A többiek akár meg is halhatnak. :D
2018. okt. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1:

Ennél azért részletesebb leírásra gondoltam. Amúgy szerintem ez lenne az egyik legrosszabb befejezés, mármint ha ő kerülne a trónra a legvégén.

2018. okt. 15. 22:45
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Hova kell részletesebb leírás? Remélem nem azt várod hogy én fogom megírni a forgatókönyvet... Amúgy meg Dany az egyetlen a még élő karakterek közül aki érdekes, Jon érdektelen és sótlan, a Stark lányok bugyuták, a többi meg szóra sem érdemes. Danyban legalább van tűz és amúgy is ő a legdögösebb, a sárkányai pedig mindent visznek. :D
2018. okt. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Olvasd el a kérdést még egyszer, nem csak arra voltam, kíváncsi, hogy ki kerül fel a trónra a legvégén, hanem egy komplett teóriára, azaz igen, egy teljes vázlatot vártam a karakterek sorsát illetően, ha nem is egy forgatókönyvet. Például hogy szerinted ki lesz a Valonqar vagy, hogy ki is lesz Azor Ahai, vagy hogy mi lehet a Night King motivációja? A teória az nem 2 szavas válasz, persze azzal sincs bajom ha téged ez ennyire nem érdekel, csak akkor meg feleslegesen írtál ide :D


Szerintem egyáltalán nem csak Dany az egyetlen érdekes karakter. Az rendben van, hogy te a legszebbnek tartod, meg hogy bejönnek a sárkányai, de ettől még nem csak ő lesz az egyetlen érdekes karakter, én például kifejezetten rühellem, de ez meg már csak ízlés kérdése.

2018. okt. 15. 23:27
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

A Trónok harcában nincsenek próféciák. Gondolom a könyvre utalsz, de te összemostad a sorozattal, aminek semmi értelme.

A sorozatban nincs kistestvér. És Azor Ahai sincs említve szerintem.


De ha a könyvekből indulunk ki és abból, hogy George R.R. Martin hogyan gondolkodik, akkor Azor Ahai csak egy a sok emberi tévhit közül és nincs jelentősége, csak olyan szempontból, mint kb. egy vallásnak, amivel lehet milliókat befolyásolni.


Az Éjkirály az sorozatos karakter. Gondolom valami idióta célja van, valami 7. évados random agymenés.Pl. meghal az aranyhala és ezért bosszút áll a világon, vagy hasonló. Vagy be akarja bizonyítani, hogy léteznek emberek és ezért el akar fogni egyet...mint a wight hunt csak fordítva. De ahm...nem tudja, hogy gyorsan halnak. Ha a sorozat készítőin múlik, akkor gondolom valami hasonló összetettségű lesz.

2018. okt. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5:

Nem mosom össze a kettőt, én a sorozatról beszélek most, abban pedig benne vannak a próféciák is.

Azor Ahai próféciája a sorozatban is említve van többször is, Cersei próféciája is benne van, meg különben is, ha a könyvben az a bizonyos kistesó öli meg Cerseit, akkor a sorozatban se lesz ez másként.

Nem hiszem, hogy csak egy értelmetlen jelentőség nélküli dolog lenne Azor Ahai, biztos vagyok benne, hogy az az ember fogja legyőzni a másokat, aki Azor Ahai-á fog válni. Mármint nem fizikailag, hanem aki ugyanazokat a tetteket hajtja végre, amit anno Azor Ahai tett.

Persze, egyetértek, az a "raboljunk el egy mást és mutassuk be a királynőnek" elég gagyi volt, meg a 6. rész is eléggé nevetséges volt, de a következő évad még simán lehet jó. Elvileg Martin előre leszögezte nekik, hogy mi az aminek történnie kell, úgyhogy én reménykedem.

2018. okt. 16. 01:15
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
1-es válaszoló dobtam a zöld kezet! nagyon egyetértek veled Dany-t illetően.csak megjegyzem hogy bármikor védelmembe vettem itt az oldalon felmerült kérdésekben mindig lepontoztak.örülök hogy nem vagyok egyedül irányában érzett rajongásommal!Vastrónt neki! :D kérdésre a válasz:Daenerys biztos hogy nem kerül trónra(sajnos)mert hát ugye vele kapcsolatban van egy jövendölés-látomás-azor ahai-itt mindenki jonra gondol,de olvastam valahol hogy lehet nő is..szóval dany akár lehet a beigért hercegnő.hogy ki lesz a "kistestvér"? nekem csak tippem lanne mégpedig Jaime.nagyon ellentmond Cersei a kisöcsi új szellemiségének-hálisten,mert nálam ezzel a "jófiú lettem"dologgal felülírta a Bran-nel történteket(végül is nem halt meg)kettejük kapcsolata csakis tragédiával végződhet.hogy mit akar az éjkirály?na arra én is kíváncsi leszek
2018. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
Köszönöm hetes! Örülök hogy vannak akik még értékelik Danyt rajtam kívül. Javaslom indítsunk petíciót hogy övé legyen a Vastrón! :)
2018. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem vagytok egyedül, nagyon sokan szeretik Dany-t. Tyrion és Jon mellett neki van a legnagyobb rajongótábora.

Viszont dramaturgiailag sokkal jobb húzások is lehetnének az ő trónra kerülésénél, és remélem, hogy lesznek is.

2018. okt. 16. 20:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs benne a kistestvér a sorozatban:

https://www.youtube.com/watch?v=FwHGNoMjHn8

és Azor Ahai is csak egy lore videóban van említve.

2018. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!