Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani olyan akciófilm...

Tudtok mondani olyan akciófilmeket, ahol megdermed a levegő, aztán hirtelen nagy harc kerekedik egy pillanat alatt?

Figyelt kérdés
Érthetőbben: olyan jelenetekre vagyok kíváncsi, ahol több ellenséges ember (katonák, bandatagok, bérgyilkosok, akármi) szembe kerül egymással (vagy akár egy profi több ellenséggel), pár pillanatig megdermed a levegő, farkasszemet néznek, aztán valaki előkapja a fegyvert és elszabadul a pokol, pillanatok alatt tucatnyian meghalnak. Ilyen jeleneteket tudtok filmekből?

2018. okt. 16. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

sergio leone találta ezt ki szerintem és az ő filmjeiben szinte mindig jelen van.

a legemlékezetesebb a-

a jó a rossz és a csúf

volt egyszer egy vadnyugat-ebben van többször is.

2018. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jah és lehagytam az egyik legjobbat.

nincs bocsánat-

ebben clint besétál a kocsmába és így szól-kié ez a lepratelep?-jelentkezik a tulaj,clint lelövi,aztán közli,hogy-aki nem akar meghalni az menjen ki a hátsó ajtón-sokan futnak mint a nyulak,de azért maradnak is.

majd jön egy klassz szópárbaj a seriffel,utána a dermedés,aztán pedig sokan meghalnak:D

2018. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ma láttam a tarzan legendáját.

ebben tarzan belép egy vonatkocsiba ami tele van katonákkal.

mivel tarzan 2 méteres minden katona ledermed a látványától,egy mer felállni,de arra tarzan csúnyán odanéz és inkább visszaül.

aztán elmúlik a pillanat,felugranak a katonák és kezdődik a bunyó.

2018. okt. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!