Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gal Gadot mint Lara Croft?...

Gal Gadot mint Lara Croft? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Most írták hogy lehetséges hogy a következő Tomb Raider filmben nem Alicia Vikander lesz benne ilyen-olyan okokból. Ez mondjuk csak pletyka, én sajnálnám ha nem ő lenne, ő tökéletes arra a szerepre, DE. Ha mégis így lenne, szerintetek Gal Gadot nem lenne tuti választás arra a szerepre? Karizmatikus, dögös, kisportolt és szintén tehetséges, szerintem szuper lenne, bizonyított már mint Wonder Woman. Szerintetek?

2018. okt. 16. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem Alicia Vikander sokkal szimpatikusabb. Nekem a színészi játéka is jobban tetszik. Én sajnálnám ha nem ő lenne a következő Lara,de elfogadom azt is ha Gal lesz az:D

Nekem Gal Gadot hiába nem csúnya. Olyan izraeli feje van.

2018. okt. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azzal egyetértek hogy dögös(ebb),sportos(abb),de közel sem olyan tehetséges mint Alicia.Amúgy simán lehetne az új Lara.Egy jó rendező kellene a filmhez,egy jó sztorival és ütős is lehetne akár...ja ée nekem baromira bejön a feje(is) :D
2018. okt. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gal Gadotnak ez visszalépés lenne.

Amúgy meg nem hiszem, hogy lesz még egy Tomb Raider film egy darabig. Nem teljesített túl jól a mostani.

2018. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nah hát azért nehogy már azt mondjátok hogy gadot sportosabb,mint vikander.

utóbbi elég komolyan edzett ami egyértelműen látszik is rajta,míg ww szép,meg nem kövér,sőt inkább sovány és egyáltalán nem sportos csaj.

2018. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
hogy Gal Gadot sovány és nem sportos csaj??? ne vicceljünk már xd...éppen hogy vikander az aki sovány ettől tűnik még szálkásabbnak.(ami sajnos ráment a nőiessége rovására)
2018. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

izlések és pofonok...Ki hogyan látja a dolgokat :D ez természetes.

nekem is egyébként alicia vikander a tomb raider-es filmben izmosabbnak, sportosabbnak tűnt mint a WW-ben Gal. Amúgy meg mindkettő csak a film kedvéért lett egy darabig sportosabb, általánosan véve mindkettő nagyon sovány legtöbbször:)

2018. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

viszont a ww-ben alig mutatják g. gadotot deréktól lefelé.

szerintem azért mert aránytalanul piaszár lábai vannak még a sovány felsőtestéhez képest is.

és nem is értem,hogy miért nem küldték el legalább egy kicsit edzeni,hogy ne legyen ennyire ropi.

2018. okt. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!