Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animefanok! Ti mit ajánlotok...

Animefanok! Ti mit ajánlotok egy kezdő fannak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ha beírom akkor kiad egy csomót,de én arra vagyok kíváncsi hogy ti melyikeket szeretitek.

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. okt. 23. 22:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%

Hogyha egész estés filmek érdekelnek:


Ghost in the Shell I-II.

Chihiro szellemországban (és más Miyazaki filmek)

Perfect Blue (és más Satoshi Kon filmek)


Hogyha sorozatokba is belekezdenél:


Steins;Gate

Death Note

Psycho Pass

2018. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%
Noragami, Accel World
2018. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
A Ghost in the Shellt kifejezetten nem ajánlanám kezdőnek.
2018. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
55%

Attól függ ki vagy :)


Fiatalabb kamasz fiúnak pl.: Dragon Ball, Naruto

Idősebbnek pl.: Code Geass, Death Note, Fate/Zero


Lánynak nem tudom :)

2018. okt. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
#3 Megértem hogy miért gondolod így, de nekem speciel ez volt a GitS az első animém. Második része már tényleg nehezebben emészthető...
2018. okt. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Mármint nekem a GitS volt az első animém, csakhogy értelmesnek tűnjön a fenti kommentem.
2018. okt. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%

Hoshi wo Ou Kodomo

Hotarubi no Mori e

Kimi no Na wa.

Koe no Katachi

Kokoro ga Sakebitagatterunda.

Nagi no Asu kara

Made in Abyss

Hyouka

Hibike! Euphonium

Akagami no Shirayuki-hime

Little Witch Academia

One punch man

Toradora

Sword art online

Attack on Titan

Tokyo Ghoul


Szerintem ezek kezdésnek jók, de nyugodtan lehurroghattok, ha mégsem.

2018. okt. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én a Chrono crusade - val indítottam el magam az animés úton. Tökéletesen megfelel első animének. Persze, vannak akik a Tokyo ghoul - lal vagy a Naruto - val kezdik. És ezen kívül, pedig megszámlálhatatlan mennyiségű megfelelő anime létezik, csak keresni kell! :)
2018. okt. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%

A legjobb választás valami mainstream és könnyen emészthető darab.


Ha az illető tizenéves fiú, vagy kissé fiúsabb lány, akkor a harcolós/fantasy vonal jó választás lehet, pl. Noragami, Death Note, Attack on Titan, Fullmetal Alchemist, Code Geass, Boku no Hero Academia, Soul Eater, Hunter x Hunter, No Game No Life, KonoSuba.


Ha romantikusabb, dráma-kedvelő lányról van szó, akkor jó választás lehet egy ilyen műfajú anime, pl. Shigatsu wa Kimi no Uso, AnoHana, Clannad, Charlotte, Angel Beats!, Violet Evergarden, vagy egy jó kis romantikus slice if life, pl. Lovely Complex, Kimi ni Todoke, Toradora!, Gekkan Shoujo Nozaki-kun.


Ha valaki a "véresebb" dolgokat preferálja, akkor Higurashi, Mirai Nikki, Another, Tokyo Ghoul, Deadman Wonderland, Elfen Lied, Shiki.


Ha egy érettebb, komolyabb személyről beszélünk, akkor egy thriller/dráma a legjobb, pl. Death Parade, Psycho-Pass, Rainbow, Boku dake ga Inai Machi, Kiseijuu: Sei no Kakuritsu, Made in Abyss, Steins;Gate, Cowboy Bebop.


Az anime filmek pedig minden korosztálynak elnyerik a tetszését, pl. Kimi no Na wa, Koe no Katachi, Spirited Away, Wolf Children, Grave of the Fireflies, Howl's Moving Castle, Tokyo Godfathers, 5 centimeter per second, The Boy and the Beast, Hotarubi no Mori e.

2018. okt. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
21%
Deaht Note én erre esküszöm, de jó még a Naruto, Dragon ballz, Bleach, Tokyo Ghoul, One piece.
2018. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!