Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime ajánlás? Valaki segítene?

Anime ajánlás? Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Szóval olyan problémám van, hogy elég nehezen találok olyan animét amit már leadtak és megfelelne az én ízlésemnek elsősorban Fantasy,mmorpg,démon,isekai,mágia, amit nagyon szeretek. persze szeretem szinte az összes műfajt de ha tehetem inkább ezeket a fajta anime sorozatokat nézem mint pl: No Game No Life,KonoSuba,Hataraku Maō-sama!,Re:Zero,Log Horizon,Sword Art Online, GATE,Isekai wa Smartphone to Tomo ni, overlord,Death March ,isekai no seikishi no monogatari,zero no tsukaima,kono subarashii,outbreak company,dog days,nobuna no yabou. ilyesmi fajta animet keresek. aki tud ne tartsa magaba! ami még fontos a jó grafika. ha valaki tud más fajta jó animét azt is leírhatná

2018. okt. 24. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Kobayashi-san Chi no Maid Dragon

Mondaiji-tachi ga Isekai kara kuru desu-yo?

Btooom!

Death Parade

2018. okt. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Steins;Gate
2018. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Igen, tényleg igen komoly problémád van.
2018. okt. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szóval te is olyan állatféle vagy ami nem bír kötekedés nélkül továbbgörgetni?! :( sajnállak :/ azért este elmondok érted egy imát :)
2018. okt. 24. 17:29
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy látom hogy egy önkényes orvossal van dolgom :O a kötelező oltásokat már rég megkaptam...Csak életképtelen agysejttel rendelkezel hogy jobbat nem tudsz kitalálni? vagy talán tényleg egy állat értelmiségi szintjén állsz? próbáld meg újból hátha azzal sikerül elérned egy kis agyi aktivitást :D azért ne erőltesd meg magad nem akarom hogy miattam fájduljon meg a kis buksid :)
2018. okt. 24. 19:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Ixion Saga DT

Cross Ange

2018. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Kérlek privátban rendezzétek ezt le, köszi

És kedves kérdező itt van egy link amin egy animeaddictsos lista van amit szeretnél válogass kedved szerint

[link]

2018. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
2018. okt. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
66%

blood lad

vampire knight

cross ange

darling in the franxx

Kakuriyo no Yadomeshi

2018. okt. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Talán tetszene neked még a Naruto, vagy a Fairy Tail... De gondolom ezeket ismered


Mást nem tudok ajánlani sajna, többiek már leírták :)

2018. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!