Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A dél-amerikai Nickelodeon-on...

Vinkó Márton kérdése:

A dél-amerikai Nickelodeon-on ugyebár volt az a "Yo soy Franky" című sorozat. (aminek most az észak-amerikai feldolgozását adják le nálunk) Megnéztem néhány részt eredeti nyelven és jó kis sorinak tűnik. Le fogják valaha adni nálunk?

Figyelt kérdés
Csak mert az jó lenne és végre a Nickelodeon nálunk is adna le ilyen sorozatot. (mint például a Disney channel-en a Soy Luna) És terjesztené nálunk is a népszerűségét az eredeti sorozatnak.

2018. okt. 24. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ma láttam a magyar címét a tévéújságban: "Frankie vagyok"
2018. nov. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, azt tudom, az az észak amerikai feldolgozás, amit szoktam is nézni, viszont van egy eredeti változata is annak és azt értettem. (csak hasonlít a kettő)
2018. nov. 11. 00:16
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy épp ma végeztem a Yo soy Franky sorozattal és szerintem jó volt valóban. Adhatnák nálunk, de tényleg
2019. márc. 23. 00:05
 4/6 anonim válasza:
100%
Nem fogják. A Yo Soy Frankyt, Dél-Amerikai sikere után leadták az USA-ban is de ott nem örvendett ekkora népszerűségnek a Dél-Amerikai életstílus miatt amit megjelenített a sorozat. De mivel voltak olyanok akiket érdekelt forgattak egy Észak-Amerikai változatot az I'm Frankyt ami jobban megragadta az emberek figyelmét, ez megy nálunk is. De ha nagyon érdekel a sorozat szinkronosan a haverokkal tervezünk indítani egy Indavideo felhasználót ahol magyarra le nem fordított filmeket/sorozatokat szinkronizálnánk le amatőr módon. Bár nem hivatalos szinkron ha érdekel akkor küldök üzenetet amikor elkezdtük ezt a sorozatot.
2019. aug. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de egyébként azóta már nem is foglalkoztam ezzel az üggyel, hogy még tavaly feltettem ezt a kérdést. Mindössze akkor el kezdtem nézni az I ám Frankie-t és azt hittem, hogy a Yo soy Franky-t nézem, aztán rájöttem, hogy nem, ezért feltettem ezt a kérdést, de azóta már megnéztem spanyolul azt a sorozatot és úgy meg is elégedtem vele tulajdonképpen, aztán nem is foglalkoztam vele többet. Ettől függetlenül köszönöm azt a csatornát, amit indítani készülsz!
2019. aug. 13. 13:33
 6/6 A kérdező kommentje:
(más szóval igen, küldhető értesítő)
2019. aug. 15. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!