Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz folytatása a Sötét Elmék...

HellHound420 kérdése:

Lesz folytatása a Sötét Elmék (The Darkest Minds) című filmnek?

Figyelt kérdés

#film #folytatás #sötét #szinkronos #Gyilkos elmék #the darkest minds #s darkest #darkest minds folytatás #sötét elmék folytatás
2018. okt. 30. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, nem volt valami kirobbanó siker. 41 millió dollárt hozott világszerte, ami valljuk be elég gyatra.

A film 34 millióból készült.

2018. okt. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tök jó kérdés,mert egyik nap néztem meg és el kell mondanom nekem nagyon tetszett és ugyanez a kérdés fogalmazódott meg bennem.
2018. okt. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nikike-Chan válasza:
51%

Nekem kimondottan tetszet a film és reménykedem egy második részben is!

Ha az alkonyatból (ami szerintem egy sz*r) tudtak több részt csinálni (sajnos) akkor ebből is lehetne legalább még egy rész hogy rendes befejezése legyen mert szerintem sok mindent ki tudnának még hozni!

2019. ápr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Az Alkonyat lehet, hogy szar, de egy kasszasiker. Ez meg a gyártási költséget is alig akarta visszahozni.

2020. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!