Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem mondani olyan...

Tudnátok nekem mondani olyan filmeket, amelyekben a főszereplő alkoholista/lecsúszott szerepet tölt be?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyasmikre, mint pl. Van Damme-tól a Bosszú mindhalálig, Stallonétól a D-Tox. Nem egészen ugyanaz a 2 film karaktere, de végülis mindkettőben alkoholproblémákkal küzdenek a főhösök különböző okok miatt. Igazából előny lenne, ha mondjuk 80-as 90-es évekbeli film lenne, azok nagyon jól visszaadják az amerikai kocsmák füstben úszó hangulatát. De igazából az újakat is szívesen veszem. Maga a film ne arról szóljon, hogy csak piál az ember, mint pl. Nic. Cage Las Vegasában. Kicsit bonyolultan írtam le, de tényleg mondjatok bátran filmeket, inkább ne tetsszen, minthogy ne is mondjatok semmit. Köszi!

2018. nov. 1. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Értelmes kell, vagy a fentiekhez hasonló vackok?
2018. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát mondj párat, ha tudsz, majd meglátom, hogy tetszik-e.
2018. nov. 1. 21:13
 3/9 anonim ***** válasza:

Requiem for a Dream

Days of Wine and Roses

Trainspotting

Walk the Line

Smashed

Leaving Las Vegas

The Man with the Golden Arm

Patrick Melrose

2018. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem ami eszembe jutott, most hirtelen az a Cobra Kai. Ez igazából egy sorozat, de rövid az első évad így tekinthető egy hosszabb filmnek. Ez a régi karate kölyök folytatása. A főhős itt is egy lecsúszott alkoholista.
2018. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Részeges karatemester

Die Hard (itt is alkesz a főhős, főleg a 3. részben)

Gengszterzsaruk

2018. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó cserkész

Halálos fegyver

Halálos játék

A tűzben edzett férfi

Az utolsó szamuráj

2018. nov. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lasvegas végàllomàs! Hatalmas film egy lecsúszott emberről , akinek az a terve, hogy halálra issza magàt lasvegasban. Nicolas cage szerintem legnagyobb alakítása
2018. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, majd válogatok. Cage Vegasát pont pár hete néztem meg, jó film volt, igazi dráma, bár az tényleg csak az ivászatról szólt.
2018. nov. 2. 15:38
 9/9 anonim válasza:

Basszus és senki sem írta a Liam Neeson-féle Sírok közöttöt és a Lány a vonaton című filmet, zseniális filmek és a főhős mindkét filmben alkoholista, a keményebb drámai műfajból valók.

Ezeket mindenképp nézd meg, bátran tudom ajánlani őket!

2018. nov. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!