Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jim Carrey és Steve Carell...

Jim Carrey és Steve Carell milyen nem vígjáték filmekben szerepelnek?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy olyan filmekben amikben együtt szerepelnek.

2018. nov. 1. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyjából semmiben. Jim Carreyt jobban ismerem, de tőle sem jut eszembe egy nem vígjáték, vagy paródia műfajú film sem. Dumb és Dumber, A maszk, A kábelbarát, Ace Ventura, ezek mind vígjátékok. Egyedül talán a Grincs ami kicsit inkább családi vagy fantasy, de abban is van humor, szóval igazából egyet se tudok. Ők komikus színészek, eleve a vígjáték az ő szakterületük, a mimikájuk, testbeszédük, hanglejtésük mind mind az idétlenkedésre van ráállva, nem tudnának hitelesen alakítani drámákban, krimiben és hasonlókban (mint ahogy pl. egy Stallone vagy Schwarzenegger sem volt hiteles vígjátékokban, pedig ők próbálták, nekik meg a dózer szerep áll jól). Carrellt annyira nem ismerem, de szerintem nála is ez a helyzet. Kb. mintha azt kérdeznéd hogy Rowan Atkinson miben szerepel. Vannak színészek akik egyféle műfajban jók, de abban nagyon.
2018. nov. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jim Carrey:

Családi szennyes (dráma)

Holtbiztos tipp (krimi)

Mi lenne ha? (romantikus dráma)

Dark Crimes (krimi, pszichothriller)

A 23-as szám (thriller)


Steve Carell:

A nő, akit szerettem (életrajzi dráma)

Foxcatcher (életrajzi dráma)

Beautiful Boy (dráma)

2018. nov. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Jim Carrey

Egy makulátlan elme örök ragyogása

The Bad Batch


Steve Carell

Míg a világvége el nem választ

2018. nov. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Jim Carrey: The Truman-show (dráma)
2018. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TR75 ***** válasza:
77%

Jim Carrey: Ember a Holdon (Man On The Moon)

Ugyan vígjátéknak írják a porton is, de marhára nem az.

2018. nov. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Ugyan régi kérdés, de csodálkozom, hogy a lemony snicket-balszerencse áradását senki sem írta, ebben Jim Carrey az egyik kulcskarakter és a történet nem éppen egy mókás vígjáték. Inkább olyan dráma, fantasy, de története szomorú.
2020. jan. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!