Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan lehetne rangsorolni a...

Hogyan lehetne rangsorolni a Star Wars fontosabb női karaktereit az általuk képviselt erő szempontjából? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ha a Star Wars kánon(!) női (fő)szereplőit sorra vesszük, hogyan lehetne őket rangsorolni az általuk képviselt erő szerint? Nem feltétlen csak fizikai erő, hanem harci tudás, fegyveres képzettség, intelligencia, az Erő ismerete, akár vonzerő is, szóval minden amit bevethetnének egy esetleges küzdelemben.


Akikről szó lenne:

-Leia Organa

-Padmé Amidala

-Rey

-Jyn Erso

-Qi'ra

-Ahsoka Tano

-Asajj Ventress

-Sabine Wren

-Hera Syndulla

-Rose Tico

-Paige Tico

-Barriss Offee

-Bo-Katan Kryze


A jedi mestereket, akik nagyjából egy erőszintet képviselnek de nem kaptak akkora szerepet (Aayla Secura, Shaak Ti, Luminara Unduli stb.) illetve azokat a karaktereket akiktől semmilyen harci cselekedetet nem láttunk (szenátorok, politikusok, admirálisok) nem muszáj belevenni, ahogyan a Legendák karaktereit sem (Mara Jade, Darth Zannah meg társaik).


Szerintetek hogy nézne ki a rangsor, és mi alapján raknátok őket sorba? Főleg rajongók válaszaira vagyok kíváncsi, az új részeket köpködő, becsmérlő hozzászólások meg a "nem mindegy?" jellegű kommentek mellőzhetőek is akár. Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. nov. 2. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Háát.. az itt lévők nagy része kb semmilyen harci erőt nem képvisel..

Rey erejéről még nem tudok eleget, az egyértelmű, hogy a 9. részre erősebb lesz a listán mindenkitől. Most, jelenleg, a 8. rész után azt lehet tudni, hogy kb Kyloval egy szinten van, vagy akár erősebb is nála, én így állítanám össze a listát:


1. Ahsoka (Rebels végén)

2. Asajj

3. Rey

4. Barris Offe (btw nem tudom ő mit keres a listán, ez alapján jöhetne Aayla és Shaak Ti)

Innentől nekem teljes a homály, talán 6. Qi'Ra 7. Jyn de innentől nem is tippelek mert a karakterek nagy részéről egyszerűen semmit nem tudunk :D Most komolyan Paige Tico? Mondj már róla három dolgot, 1, meghalt, 2, Rose testvére :D

2018. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja amúgy sikeresen lehagytam a listáról Phasma századost meg a Hetedik nővér inkvizítort... :D
2018. nov. 2. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:

1.aki sith az a legerősebb,ahogy elnézem ebből csak 1 van.

2.a jedi és a mandaloriak meg kb egál.

a többiek nem tudom hogyan kerültek a listádra.

2018. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Egyértelműen Ahsoka Tano. A Rebels végén ő már akkora mester, hogy nem hiszem, hogy a listáról bárki le tudná győzni.

2. Assaj Ventress. Ez talán vitathatóbb, de azért őt se kell félteni fénykarddal sem, és az erővel sem.

3. Qi'ra. Őt fizikai képességei alapján szerintem bárki leverné a listáról, viszont olyan szinten taktikus és manipulatív, hogy trükkökkel, és az eszével lenne képes elintézni másokat.

2018. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!