Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bohemian Rhapsody filmen...

A Bohemian Rhapsody filmen fújjognak meg anyáznak, amikor Freddy csókolózik egy másik férfival. Ezek az emberek ennyire primitívek vagy csak a nagyfiút játszák?

Figyelt kérdés

Nem igaz, hogy eljön egy ember erre a filmre és így kell viselkednie. Nem tudja mire ül be vagy hogy van ez?!


A fele nézőtér röhögött, legalább a tizede fújolt. Mintha nem lett volna egyértelmű, hogy lesz benne ilyen jelenet.


Egyébként meg annyira jó volt látni, hogy a fiatalabb generációt kevésbé hatotta meg a film, az 50-es férfi meg folyton a szemét törölgette. :)

Ők megélték azt, amikor a Queen az aranykorát élte.

Szerintem is jó lett nagyon és annak ellenére, hogy nem rövid a film, még néztem volna.



2018. nov. 2. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én néztem,senki nem fújjogott,nem is röhöktek.Leginkább fiatalok nézték,és ők is törölgették a könnyeiket. Én is fiatal vagyok,nem könnyű könnyeket csalni a szemembe,de itt bizony kellett a zsebkendő. Annyira jól ábrázolta Freddie szenvedéseit,hogy éreztem a fájdalmat,amit ő is érezhetett.
2018. nov. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Skaiiripa ***** válasza:
85%
Ahol én néztem ott sem volt semmi ilyesmi, szuper volt a film, nagyszerű lehetett annak, aki megélte a Queen aranykorát. :)
2018. nov. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tapasztaltam ilyet... Hol nézted? (Csak mert akkor oda nem megyek.)


"Egyébként meg annyira jó volt látni, hogy a fiatalabb generációt kevésbé hatotta meg a film, az 50-es férfi meg folyton a szemét törölgette. :)


Ők megélték azt, amikor a Queen az aranykorát élte."


Én 20 vagyok, és pont azért bőgtem végig, mert nem élhettem meg.

2018. nov. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor voltunk egy nőt hallottam azt mondani, hogy 'jaj' de ő amúgy is a telefonját nyomkodta az egész film alatt.

Most tényleg, hol nézted?

2018. nov. 11. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Mellettem egy hölgy sírt, anyukám a fejet fogta. Ezt látva + a Live Aidet is, én is elsírtam magam. 19 éves vagyok egyébként. Én se ültem ilyen primitív emberek között mint Te. Szerencsére
2018. dec. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én egy átlagos, hetero vagyok. Számomra visszataszító azt látni, hogy két férfi csókolózik. Feltételezem, hogy más átlagos heteroszexuális ember számára is az. A szexualitás nem való az utcára, nem való olyan közösségi terekbe, járművekre, ahol a szexet gyakorló személyeken kívül más is jelen van, vagy más is jelen lehet.


Ettől eltekintve, a képzőművészet, a filmművészet témája olykor megkivánhatja, hogy ilyesféle szexust a vásznon ábrázoljanak. Aki effélén megbotránkozik, akár heteró, akár nem, az sajnos nem elég érett.

2022. máj. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!