Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok ilyen fajta...

Ajánlanátok ilyen fajta dorámákat?

Figyelt kérdés
Olyat keresek ami iskolás,szerelmes.Pl:Boys over flowers,meteor garden 2018,you've fallen for me,you are beautiful(tudom nem iskolás de tetszett),hana ni Kedamono...stb. Ilyen fajtákat keresek. Mindegy hogy koreai,japán...stb és legyen fent online magyar felirattal.

2018. nov. 2. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha iskolás kell, akkor Heartstrings. Főiskolán játszódik. Ha a you 're beautifult szeretted, ez is tetszeni fog, főleg, hogy Park Shin Hye és Jung Yong-hwa játszik itt is. :)
2018. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

A boys over flowers japán verziója: Hana Yori Dango

Hanazakari no kimitachi e- japán

Playful kiss (koreai), It started with a kiss (tajvan), Kiss me (thai)

Dream High (koreai)

The Heirs (koreai)

2018. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Come back couple

Ennek a sorozatnak nagyon tetszik az alaptörténete.. Van benne iskola, szerelem, barátok stb.. Magyar felirattal még csak a sorozat fele van fenn online, de december közepére a teljes sorozat magyar felirata elérhető lesz . Hiába még csak a felét láttam, de én egyszerűen imádom.

2018. nov. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!