Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ma regisztráltam Netflixre,...

Ma regisztráltam Netflixre, mik a legjobb sorozatok/filmek amiket érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 2. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kategóriák érdekelnek?

Nekem a kedvenceim a DareDevil és a The end of the f***ing world, de lehet, hogy téged ez a kettő pont nem érdekel.

2018. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
House of cards.
2018. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

The orange is the new black

The punisher

Good girls

Narcos

The ranch

én ezeket néztem. lehetne több feliratos tartalom,de aki jól beszél angolul annak éri meg igazán az előfizetés

2018. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Narcos +1

Disenchanted

Orange is the New Black 1-2 évad jó volt, utána nagyon unalmas, kiszámítható és klisékkel teli lett számomra (most kapom a lepontozást, mert van véleményem, ami nem egyezik a tiéddel, amit nem írtál le)



Nem mindenkinek jön be, de szerintem zseniális:

Altered Carbon

Black Mirros (S01E01 kihagyásával!!!)



[link]

2018. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a lepontozást illetően te azt nekem írtad?mert ha igen,nem értem hogy miért kellene lepontoznom...csak mert neked különbözik a véleményed?öregem ne légy gyerekes,vagy legalább engem ne nézz annak! most pedig a kérdezőnek:mint ,ár említettem baromi sok tartalom van fent a netflixen,filmek-sorozatok,de ebből nagyon kevés a felirattal rendelkező(vagy ha igen,nem mindig naprakész.pl a orange is the new black esetében)ha az angolom nem konyhanyelvi szint lenne tökéletes választás lehetne a nf,mert tartalmilag,jobb mint az hbo go (szvsz)mindenesetre jó szórakozást! biztos vagyok benne hogy hamar találsz kedvenc sorozatot
2018. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szimplán csak hulladék az oldal pont rendszere. Nem bantás, de nem minden rólad szól, ezért ne vedd magadra az inget. :)

Netflixes sorozatok közül rengeteg jó van, amit még nem láttam.


Még egy jutott eszembe, ami zseniális ; everything sucks

2018. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
dehogy vettem bántásnak :) de hadd ajánljak én is még egy sorozatot,Stranger Things-kikerülhetetlen,mivel saját gyártású sikersorozat(szerintem már láttad)
2018. nov. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, a Stranger Things-t láttam már korábban és nagy kedvenc, most végignéztem a The end of the f...ing world-t és az is nagyon tetszett :)
2018. nov. 8. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!