Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » IX. Epizódban fog szerepelni...

IX. Epizódban fog szerepelni Padme Amidala?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy csak én bonyolítom túl. Szerintem ő végig megjátszotta magát, hogy Anakin átálljon a sötét oldalra és eljátszotta, hogy belehal a szülésbe. És mindvégig ő lenne a rejtett, gonosz sith úrnő.

#Star Wars #Sith #padme amidala #rejtett főgonosz
2018. nov. 6. 21:50
 1/6 anonim válasza:
100%

Hát nem tudom.

Az tuti,hogy már eléggé vén lenne.

Amúgy gondolj csak bele,ha az egészet megjátszotta,akkor miért lett kancellár Sidiousból?

Anakin pedig Sidious miatt állt át.

Az egész csak egy rosszul megírt szerelmi szál volt,nem kell belelátni ilyesmiket.

2018. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1

Nézd meg az összes kérdését.

A világ összes szereplőjéről megkérdezte már, hogy szerepel-e a leírásban viccesnek gondolt baromságokkal teletűzdelve.

Csak trollkodik. A kérdései nem is kérdések, egyszerű trollkodás, amit csinál.

Az egyetlen dolog amit tenni tudsz ellene az, hogy soha nem válaszolsz a kérdéseire, és kitörlöd őt teljesen ebből a kis világból. Előbb-utóbb rá fog jönni, hogy a kutyát nem érdekli az ő élete.

2018. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell rá válaszolni, csak instant jelenti kell a kérdést
2018. nov. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem trollkodik. Valami komoly gond lehet a fejében. Most küldött nekem egy fenyegető üzenetet, amiben azt mondta, le fogja gyilkolni a családom :D Azért mert ide mertem írni, hogy egyszerűen jelenteni kell a kérdést...
2018. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dr. Chris válasza:
100%
Behalok xDDDDD Elektródát a hipokamuszába! xDDD
2018. nov. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Elárúlnád mit szívol,hogy ilyen gondolatok járnak abba tompa agyadba?
2018. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!