Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Han Solo film tényleg azért...

A Han Solo film tényleg azért lett ekkora bukta, mert az embereknek nem tetszett Emilia Clarke alakítása?

Figyelt kérdés
Most írták valahol, hogy az emberek utálták Emilia Clarke alakítását a Solo című Star Wars filmben és ezért nem teljesített jobban, és lett bukás. Szerintem nem volt egyáltalán rossz a színésznő, amúgy sem tudom mennyire tudna egyetlen ember alakítása ennyire a mélybe húzni egy filmet. De szerintem még csak ki sem lógott lefelé, sőt. Ti mit tudtok erről, volt neki ehhez köze? Én eddig azt hittem ő népszerű az emberek körében. Én nem tartom rossz színésznőnek.

2018. nov. 10. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Attól, hogy népszerű, még nem jelenti azt, hogy jó színésznő. Az emberek a külseje miatt rajonganak érte és gondolom azoknál ez ellensúlyozza azt, hogy rossz nézni.

Aki nem izgul rá, annak hamar feltűnik, hogy rossz, mert nincs semmi, ami elterelje erről a figyelmét.


De ha ez megnyugtat, akkor szerintem a Trónok harcában megmaradt színészek kb. fele rossz és egyáltalán nem passzol hozzá a szerepük.


A Solo-t én nem láttam, mert nem nézek Star wars-t és olyan filmet sem, amiben Emlia Clarke nagyobb szerepet kap, de ahm...voltak fent részletek youtube-on, ami alapján hát...megint ismétlem magam, de rossz volt.

Nyilván egy színész nem elég ahhoz, hogy buktasson egy egész filmet, de hozzájárul ehhez, hiszen nézhetetlenné, élvezhetetlenné teszi az adott jelenetet.

2018. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Keveset volt a képernyőn az ő karaktere szóval kétlem hogy ez okozta volna a film népszerűtlenségét.


Maga a színészi képességei amúgy vitathatóak. Szerintem pocsék színésznő fapofával játszotta el eddig az összes szerepét. (A trónok harcában sem a képességei miatt kapott szerepet)

2018. nov. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Az a film már ott megbukott, amikor kitalálták, hogy nem hagyják békén a Star wars történetet. Ez olyan mintha a halott feleséget kiássa a férj és a lakásba viszi, mert hiányzik neki. Ez az egész Star wars reneszánsz egy nagy bukás.
2018. nov. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A Han Solo film elsősorban azért lett bukta, mert az embereknek már a töke tele van a Disney politikájával és azzal, ahogy a (most már nagyrészt ex) rajongóit kezelte a The Last Jedi-vel (továbbiakban TLJ) kapcsolatban.


Ehhez képest, ha megnézed Rotten Tomatoes-on, a Solo-t még mindig jobban szeretik a nézők, mint a TLJ-t. A kritikusok viszont kevésbé. Ennek az az oka, hogy a TLJ hatalmas bukása a nézők körében megsemmisítette a Star Wars franchise presztízsét és már nem kell attól tartani, hogy a kritikus kivégzi a karrierjét, ha beszól egy SW filmnek.

2018. nov. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

szerintem amiért bukta lett-

1.dupla volt a költségvetése,mert 2x forgatták.

2.a gyalázatos utolsó jedik után fél évvel a kutyát nem érdekelte a következő lutri,tűrhető vagy rossz sw.

mert jót már feltételezni sem merünk a dizni óta.

3. csatába szált a legmenőbb filmekkel úgy,hogy fél évvel előtte csalódást okozott.

4.kiráról meg szálljál már le könyörgöm,mert a GE-CIT sem érdekli a karakter rajtad kívül:)

2018. nov. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A Solo bukása rengeteg összetevő összegsége. Nem E.C miatt van, bár őt mostanában divat lett utálni, nem rossz színésznő, nem is jó, Trónok Harca szint.
2018. nov. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Azért volt bukás, mert egy szar volt a TLJ.


Személyes véleményem szerint a Disney megérdemelte a bukást, a film viszont nem.

2018. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

Az utolsó Jedik lett volna adott év legjövedelmezőbb filmje még Blu-Rayen és DVD-n is. A BD-t csak az veszi meg, akinek tényleg tetszett a moziban a film. Szóbal azt nyugodtan kijelenthetjük, hogy nem a TLJ miatt bukott meg a film, mert az egy sikeres film volt, hiába próbálja bizonygatni az ellenkezőjét a sok hater.



Nem a Star Wars nem érdekelt per pill senkit sem, hanem konkrétan Han Solo. Még azokat sem, akik amúgy meg imádják a 7-8-at, ezt TAPASZTALATBÓL mondom. Én sokat mozgok olyan körökben, akik szeretik a sequel trilógiát, de még az ő körükben is alig érdeklődtek a Solo iránt.



Ismerjük el, a történet, amit a Solo elmesélt, annyira jelentéktelen a Saga szempontjából, hogy sokkal inkább elfért volna egy regényben, mintsem a mozivásznon. Persze fontos, hogy hogyan lett Solo az, aki, de korántsem annyira, hogy ebből feltétlen filmet kelljen készíteni.

2018. nov. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tislerics Máté ***** válasza:
54%

A TLJ óta már ciki az SW!


Egy huszárvágással el kéne zavarni kathleen kennedy-t és Rian Johnsont a Lukasfilm környékéről!


Akkor talán visszaállna a rend és a rajongók is elhinnék, hogy lesz még jó SW film...


Ez jelenleg elég valószínűtlen. Talán J.J. visszahozza SW becsületét a 9. résszel. De csak akkor, ha kathleen kennedy visszavesz a PETA-s férfigyűlölő femminista stílusából.....

2018. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A bukás oka többrétű, de szerintem a legfőbb ok az az, hogy Han Solo karaktere, Harrison Ford karizmájának és alakításának köszönhetően érdekes. Hozzá képest Alden Ehrenreich egy sótlan, karizmátlan figura, ami már az interjúkból is lejött, és a felejthető alakítással be is igazolta, hogy távolról sem volt képes hozni azt, ami az elvárás volt a karaktert illetően. Egy másik nyomosabb magyarázat lehet a bukásra, hogy a TLJ után, nagyon sok rajongó úgy volt vele, hogy inkább nem költ rá a mozijegyre, és inkább megvárja hogy felkerüljön a film valamelyik warez oldalra- belekukkant, és eldönti, hogy mi lesz... Aztán megnézték gagyi mozis minőségben, ami végleg elvette a kedvüket, hogy beüljenek a moziba.

Szóval, Emilia Clarke szerepeltetése nem hiszem, hogy olyan sok embert eltántorított volna a mozitól, bár biztos voltak ilyenek is.

2018. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!