Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Gyűrűk Ura filmeket hogyan...

A Gyűrűk Ura filmeket hogyan kell sorrendben nézni?

Figyelt kérdés
Valaki tudna benne segíteni?

2018. nov. 11. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyűrű szövetsége

A két torony

A király visszatér

2018. nov. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. nov. 11. 12:28
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
előtte viszont a hobbit trilógiát kellene végignézned hogy a sztori folytatólagos legyen
2018. nov. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
A hobbit filmeket még az ellenségemnek sem ajánlanám megnézésre. Nézd csak meg a Gyűrűk Ura filmeket, aztán ha tetszett, esetleg olvasd el.
2018. nov. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Merci777 válasza:
88%
Annyira szerintem nem vészesek a Hobbit filmek sem, de azt gondolom, hogy előbb a Gyűrűk Ura filmeket nézd meg, azok sokkal jobbak, csak utána a Hobbitot.
2018. nov. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
a hobbit filmeket az időrend miatt írtam,hogy képben legyél a történettel,hiszen a gyűrűk ura sokszor visszatekint...nem mellesleg látványos trilógia majdnem olyan jó mint elődje.kösz a lepontozást...én nem tettem.de ha valami baromnak ez esik jól,akkor csinálja
2018. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

A hobbit valóban előzménye. A kérdés szempontjából ez fontos.

Lepontozók meg tönkre teszik a gyk-t. Ez van. Magyarok vagyunk. Szeretünk utálkozni.


A hobbit filmek szerintem vontatottak. A könyv nem hosszú. Bár az is nagyon egydimenziós. Rengeteg deus ex machina van benne, nincs benne jellemfejlődés, csak egy tagnál, akinek nincs másik választása. Szóval az egész történet gyengébben kivitelezett, mint a LOTR.


A filmek megértése szempontjából nem szükséges megnézni a Hobbitot. De ha érdekel a teljes történeti szál, akkor érdekes lehet azt is hozzá venni.

2018. nov. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!