Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy régi filmet,...

Keresek egy régi filmet, sajnos a címére nem emlékszem. Valaki ismeri esetleg?

Figyelt kérdés

Egy régi film, valószínű thriller kategória. (talán 15 vagy annál több éve láttam) ha jól tudom 2 részből áll, hosszú film.

Annyira emlékszem, hogy egy nő megismerkedik egy férfival és hozzá megy feleségül.( Mindenki ellenzi ezt a kapcsolatot.) A férfi gonosz, sokszor veri újdonsült feleségét, aki lassan megszakítja a szüleivel, barátaival a kapcsolatot.

Aztán a nő eltűnik és a rendőrség segítségével elkezdik keresni. Arra emlékszem még a filmből, hogy egy idős házaspár (vagy talán az egyikük nagyszülei?) aludni készülnek egy házban és mikor lekapcsolják a lámpát, látják, hogy az egész hálószoba tiszta vér.. (azért látták csak sötétben mert előtte a rendőrök lefújták azzal a szerrel, ami ha vér,a sötétben világít )

Remélem valaki felismeri ezt a filmet és tud segíteni! :(

Előre is köszönöm


2018. nov. 13. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
egy nagyon gyenge tippem lenne:Egy ágyban az ellenséggel
2018. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, a sztori részleteiből én is arra gyanakszom!

Amúgy annak a "rendőrségi szernek" Luminol a neve.

2018. nov. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm de sajnos nem az Egy ágyban az ellenséggel :((

A második válaszolónak is köszi a helyesbítést ;)

2018. nov. 14. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!