Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem lesz feliratosan a...

Miért nem lesz feliratosan a Legendás állatok és megfigyelésük: Grindelwald bűntettei?

Figyelt kérdés
Néztem a moziműsort, és nem adják a Legendás Állatok 2-őt feliratosan... ötletek? Vagy esetleg azt csak később rakják ki? De már fent van az, hogy hol és mikor lesz angolul (felirat nélkül), melyik moziba...
2018. nov. 13. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
De minek feliratosan mikor van szinkron is? Mi értelme egész film alatt olvasni? Arra ott a könyv, a filmet nézni kell.
2018. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

mert az emberek nagyobbik része a kisgyerekével megy el erre a filmre,vagy alsós osztályok a sulival stb.

a 8-12 évesektől meg még a felirat és angol nyelv nácik sem várják el az anyanyelvi szintű angol tudást.

2018. nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kösz a "segítőkész" válaszokat
2018. nov. 14. 11:58
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

VAN eredeti nyelven [ENY] is vetítés.


[link]


Budapest: Cinema City Aréna, Cinema City Allee


Aki tud angolul annak élmény, hogy eredeti nyelven nézi.

Igény is van rá és előadás is van!

Sajnos én is 110 km-t kell utazzak, hogy láthassam eredeti nyelven. Vidéken nem terjed még el ez az igény. Ha össze tudsz szedni elég embert, hogy megtöltsön legalább 50%ban egy termet, akkor simán leadják ott is, ahol laksz. Sok sikert hozzá! :)


Én megvárom a DVD kiadást.

2018. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Sokan eredeti nyelven fogják megnézni. Hiába trollkodnak itt egyesek.
2018. nov. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Mert van szinkron. Feliratozni a nem szinkronizált filmeket szokták, hogy jobb híján így tudják bemutatni magyar közönségnek.

Eredeti nyelvű vetítés szokott lenni a nagyobb blockbusterekből legalább is, de azt meg nem feliratozzák, mert feltételezhetően olyanok mennek oda akik értik a nyelvet, a többséget pedig inkább zavarná a felirat.

2018. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eredeti nyelven = felirat nélkül - Az nagyon komoly!
2018. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Csak furcsalom a dolgot, mert nalunk szoktak adni filmeket feliratosan. :/ Persze itt is csak a BlockBustereket (pl Star Wars VII-et én igy neztem meg). Amugy sajnos az igaz, hogy szívesebben járnak az emberek szinkronos moziba sajnos. Erre is a barati/csaladi koromból is csak ketten mentünk volna feliratosan. De azrt mondjuk lehetne hetente egy vetítés mondjuk... :/
2018. nov. 19. 14:04
 9/9 anonim ***** válasza:
37%
#1 = haters gonna hate
2018. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!