Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van-e még annyira visszataszít...

Van-e még annyira visszataszító sorozatban előforduló negatív szereplő, mint Arzu Emiroglu az Elif a szeretet útján-ból?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt, mert ez a nő a sorozatban egyszerűen felfoghatatlan amit csinál. Tudok még néhány ellenszenveset, mint a Rabszolgasors vagy Isaura a rabszolgalányból Leoncio vagy A bátor Juan atyából Manuel Costa egy kormánybiztos aki még szokatlanul elfajzott ember volt, de ez az Arzu minden képzeletet felülmúl amiért egy gyereket akarna már a sokadik próbálkozásra megölni. Ezt tényleg nagyon kegyetlenre találták ki a készítők, biztos vagyok benne, hogy Törökországban sokan el sem tudnak vonatkoztatni ettől a szereptől ha látják az őt alakító színésznőt. Ha tudtok legalább ennyire vagy még durvábbat is, írjatok sorozatcímet és a szereplő nevét, akkor is ha már régen bemutatott sorozatról van szó, a másik kettő amit írtam azok is már több, mint tíz évesek.

#Arzu
2018. nov. 14. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a sorozatot nem ismerem, de számomra két igazán ellenszenves szereplő akadt eddigi sorozataim során.

Andrea - Walking Dead

Skyler - Breaking Bad

Pedig még csak nem is negatív szereplőkről van szó alapvetően, hanem olyan karakterekről akiket visszataszító volt nézni, ahogy sorban hozzák az ostobábbnál ostobább döntéseket...

2018. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

jókat írt az első.

deh a walking dead-ből lori is igazi közgyűlöletnek örvendett.

aki még ikonikussá vált ellenszenves női karakter az ilithya a spartacus vér és homokból.

szerintem ő felülírhatatlan genyaságban,ő a topp.

aztán emlékezetes genya volt még a csillagközi rombolóból cally.

ő másképp,hétköznapibb értelemben volt elég jól megjelenített genya.

állandóan piszkálta a férjét,szívta a vérét amikor csak tudta,veszekedést provokált amikor nem volt erre oka.

aztán amikor megtudott valamit a férjéről,akkor az a csodás ötlete támadt,hogy megöli magát meg a közös gyereküket így állva bosszút a férjén.

2018. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ezekről nem hallottam de majd utánanézek. Én elsősorban a dél amerikai és török sorozatokat ismerem, most már inkább csak török, szerintem érdekesebbeket gyártanak a dél amerikaiaknál.
2018. nov. 14. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Amerikai Horror Story meg a Trónok Harca is tele vannak ilyen gané szereplőkkel.
2018. nov. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Seherezádéból az, aki úgy lett öngyilkos, hogy zárt garázsban beindította a kocsiját.
2018. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!