Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokyo ghoul manga?

Tokyo ghoul manga?

Figyelt kérdés
Na szóval végig néztem animében a tokyo ghoul első évadját és ugye van a második évad (nem a re hanem a sima második évad) És a mangából a legelső rész megvan. És az lenne a kérdésem hogy jó az ha a mangából egyből a második évad első részét rendelném meg vagy lennének olyan dolgok amiket nem értek mert kihagyták az animéből ?

2018. nov. 18. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A Tokyo Ghoul mangának és animének szinte köze nincs egymáshoz.
2018. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És az szerinted jó ötlet ha végig nézem az animét és utána elkezdem a mangát ?
2018. nov. 18. 17:59
 3/3 anonim ***** válasza:

NEM!

Ha teheted hagyd ki az animét vagy legalább előtte olvad el a mangát.


Az anime nagyon rossz, főleg 2. évadtól kezdve, és nem csak hogy rossz, de le is spoilerez egy csomó dolgot elég amatőr módon pl. nincs semmi felvezetés stb.. csak simán elmond olyan dolgokat is amik utána manga olvasását is elrontanák.


Szóval ha teheted kezd a legelejéről a mangát.


Első évad még valamennyire okés, de ha belegondolsz 60-70 fejezetet "tartalmaz" ez a 12 rész animében, ami azt jelenti, hogy rengeteg dolgot ki kellett belőle vágni.


Jobban jársz ha legelejétől olvasod a mangát.

Utána ha van még kedved nézheted az animét, bár én csak bele-bele néztem Re utáni részekbe de nézhetetlenül szar és borzalmas volt. Főleg mangához képest.


Mostani évadba 12 részbe 80-90 részt akarnak beletenni, aki meg csak animét nézi nem is érti mi történik benne annyira össze lett csapva az egész.

2018. nov. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!