Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorrendben mutatnád...

Milyen sorrendben mutatnád meg 12 éves gyerekednek a Star Wars és Gyűrűk Ura filmeket hogy a legjobb filmélményt kapja?

Figyelt kérdés
MIndkét sorozatban később forgattak időben korábban játszódó részeket, így dilemma, hogy forgatási sorrendben vagy történeti időrendben kezded lejátszani a filmeket egy "szűz", egyiket se látott fiatalnak.
2018. nov. 19. 16:36
 1/9 anonim válasza:
8%

Történeti sorrendben!!!

Én sajnos nem történeti sorrendben láttam a star wars-t hááát, így nem volt annyira élvezetes sajnos :(

2018. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig megjelenési sorrendben kell nézni a sorozatokat, az SW pl tele van utalásokkal, amit nem fog érteni, ha össze-vissza nézi + elspoilerez egy csomó kultikus jelenetet. A Gyűrűk ura és a Hobbit trilógiáknál talán nem lényeges ennyire, de célszerű ott is inkább a Gyűrűk urával kezdeni, mert itt is akad pár apróbb utalás.
2018. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megjelenési sorrendben.
2018. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A másodiknak van igaza, nem is kérdés.

Múltkor pont ezért írtam ki kérdést, hogy nme is értem mit bohóckodnak itt sokan ezzel.

Ha nem lenne érthető megjelenési sorrendben, nme úgy adják ki.

2018. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

hát jah.

a birodalom visszavágban van a filmtörténelem egyik legnagyobb fordulata.

ha megnézi az előzményeket előtte,akkor ez nem üt semekkorát sem,mert már abból kiderül.

tehát megjelenési sorrendben érdemes.

2018. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tislerics Máté ***** válasza:
39%

12 évesen már túlkoros! A 4, 5, 6-al kéne kezdeni, de gagyinak fog hatni minden trükk neki...


Az 123-ban a 3 pedig elspoilerezi a 456-ot... szóval az is bukta.


Szerintem baljós árnyak, aztán ha még érdekli akkor 456, aztán jöhet a többi ahogy tetszik.


Az utcsó jedit- pedig le kell tagadni, hogy létezik.... Ha mégis megnézi, akkor sajnos már nem tud Luke-ra hősként tekinteni...

2018. nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Star Warsnál a 4-5-1-2-3-6 sorrendet ajánlják sokan. Szerintem is így nyújtaná a legjobb élményt.
2018. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
4-5-6-1-2-3 Aztán a spinoffokat. 7-8 at meg se mutatnám neki, nehogy megutálja az egészet.
2018. nov. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%
Semmilyen én. Szegény az 12ora az életéből minimum...
2020. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!